Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te milyen vagy ha ideges vagy?

Te milyen vagy ha ideges vagy?

Figyelt kérdés
Én amikor az vagyok mindig magamba tartom(nehezen lehet kiborítani)..csak akkor borulok ki,ha a testvéreimet bántják.De soha nem beszélek csúnyán.Csak annyit mondok,hogy:-Hagyd már békén!stb.És legfeljebb annyi csúnyát mondok,hogy értetlen.Ha valami nem stimmel(rájöttem,hogy hibáztam)mindig bocsánatot kérek.(nagyon lelkiismeretes vagyok)Na és ti milyenek vagytok? :D

2013. júl. 21. 17:31
 1/6 anonim válasza:
Én is mindig magamban tartom, szoktam káromkodni, de soha nem szólok vissza senkinek, úgy gondolom, hogy inkább lesz@rom amit mond és nem foglalkozok vele. Ha valaki olyat bántanak, akiről úgy gondolom, hogy egyáltalán nem jogos, odaszólok, hogy nyugodjon már le, hagyja békén, de nem igazán szólok bele semmibe.
2013. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magamba fojtom, és boxedzésen kiadom magamból. Inkább fortyogok magamban és ütöm a marhabőrt, minthogy ártsak egy hozzám közel álló embernek , én így fogom fel.
2013. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 21. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ideges vagyok, elsőnek is próbálok lenyugodni.

Verekedni nem szoktam, de ha valakit piszkálnak aki közel áll hozzám, akkor le állítom azt az illetőt aki basztatja..

Ha sok idegesség összegyűlt, valamivel ki kell adjam magamból..

2013. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Justicar ***** válasza:
Attól függ. Mennyire ideges?:D
2013. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pár ismerősöm mondott rólam már megjegyzést ezügyben.

vérfagyasztó farkasvigyor lesz az arcomon és halkan kedvesen kezdek beszélni,aztán robban az egész és leütöm az embert.

2013. júl. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!