Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért leszek hirtelen ilyen...

Miért leszek hirtelen ilyen ideges?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben feltűnt, hogy mindenen apróságon felcs*szem magam mindjárt első szóra.

Például ha anya mondd valamit folyamatosan flegmázok vele és annyira furcsa érzésem támad olyankor. Belülről valami nyom és késztetést érzek, hogy kiabáljak vele. Nem szoktam, mert mégis csak az anyám, de nagyon elhatalmasodik rajtam ez az érzés. Mintha valami ki akarna ugrani belőlem O.o:/

Barátnőmmel is beszélgetek és mondd valami hülyeséget mindjárt tiszta ideg leszek és leosztom, hogy miért ilyen hülye, pedig egyáltalán nem az csak ami nekem természetes az egyáltalán nem biztos, hogy neki is az.

Telefonomat is földhöz vágtam már 1x-2x.

Ezek később mind "leesnek", hogy miket csinálok/mondok, de olyankor nem gondolkodok, mindig csak utólag.

Miért van ez, mi váltja ki? Mit lehetne tenni ellene? mert ez így nagyon rossz, de nem tudom magam olyankor fékezni :(


2013. júl. 7. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen vagyok enis es most egyre rosszabb.. Raadasul, ha felidegesitenek meg hisztizek is. Szerintem ezen kamaszkorban mindenki atesik.
2013. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, nagyon hisztis is vagyok.:SS
2013. júl. 7. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod, "kapcsolataid" (pl. nincsenek családi gondok és hasonlók) rendben vannak?
2013. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát..nem is tudom, nem igazán.:S anyával nem túl jó a kapcsolatom, de gondoltam ez is közrejátszik. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi időkben. És most, hogy mondott akkor kezdődött ez az egész. Legalábbis ennyire intenzíven.
2013. júl. 8. 11:34
 5/10 A kérdező kommentje:
mondod*
2013. júl. 8. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Bár nem az első hozzászóló vagyok (ő is 75%-os), hanem a második, annak örülök, hogy legalább ennyit megtudtunk. :)


Az a baj, hogy alapjában véve mi ezen nem tudnánk se változtatni, se olyan tanácsot adni, amitől jobb lehet. Utóbbit azért nem, mert te tudod hogy kb. milyen a viszonyotok, hogyan tudnál esetleg kicsit kibékülni vele, közeledni felé... hogyan tudnátok normális anya-gyerek kapcsolatot "csinálni".

Lehet, hogy a barátnőiddel is ezért vagy "ilyen", mert anyukáddal rossz a viszony?

A vérnyomásos dolgot meg ne értsd félre, csak azért kérdeztem, mert sok-sok embernél az is ilyesmi reakciókat tud kiváltani.


Ja, nem tudom, hogy esetleg sportolsz-e vagy ilyesmi, de feszültség levezetéseként én mindenképp ajánlanám. Ha nem is sportként, de azt tanácsolni is tudom saját példa alapján, hogy minimum menj le sétálni bármerre, persze csak ha jó az idő. Tudom, nehéz elindulni, de hidd el jobb lesz egy kis friss levegő után, na meg amúgy is 30 perc napi sport az szuper lenne minden embernek... ezt csak tippnek írom, hátha segít valamit! :)


Azért írj, hogy mi a helyzet, vagy hogy szerinted hogyan lehetne változtatni. Jó éjt!

2013. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, hát a helyzet, hogy anyával nekem már soha nem lesz olyan kapcsolatom mint kéne, mert ő elvárja, hogy úgy tekintsek rá mintha a barátnőm lenne és mindent-tényleg mindent- mondjak el neki, de én nem tudok így tekinteni rá. Lehet azért is, mert 16 éves vagyok és ezt nem most kellett volna elkezdeni.:/

Igen sportolok. Edzés szinten heti 2x 1,5-2 óra, itthon ha már odáig fajulnak a dolgok, hogy legszívesebben falnak mennék, akkor szoktam kimenni és ez hatásos :)

Barátnőimmel csak akkor vagyok ilyen ha itthonról feldúltan elviharzok és közvetlen találkozok velük, de mostanában azt csináltam, hogy kicsit elmentem valamerre egyedül, lenyugodtam és utána kerestem a társaságot:) velük semmi gond nincs, az egyetlenek akik megértenek.

2013. júl. 9. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és rádásul hangulat ember :/
2015. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, én is rettenetesen hangulatember vagyok.:/
2015. jún. 7. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok edzés segített meg hogy el mondjam mi a gond ? tancálos ki írás nekem belső dühöm volt
2016. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!