Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúltam 28 éves (férfi) nem...

Elmúltam 28 éves (férfi) nem ismerem a szexet, nagyon ideges vagyok, indulatos, hirtelen haragú. Ha ez így folytatódik tovább mi fog velem történni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem személyiségzavarom van. Ha ez így folytatódik tovább mi fog velem történni? Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. )Este órák után tudok csak aludni, nem tudok másra odafigyelni, az embereket megutáltam nincsenek kapcsolataim, már nem érzek szeretetetk, csak halvány kis pilács világít a szívemben nem érdeklek senkit. K*rvázni pedig nem akarok, mert nem fogok olyan szintre lesüllyedni. Egyre jobban foglalkoztatnak a fiatalabb csajok (16-17 évesek), mert nem találok korombelit. Velük elvagyok legalább. Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. ) Vagy legyek dühöngő őrült? Nem tudom hogy erre tudna valaki is választ adni. Az emberek mindig bunkók voltak én megpróbáltam kedves lenni. Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. )
2011. jan. 25. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress meg egy pszichológust, akkor tudnak rajtad segiteni.
2011. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet.
2011. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már pszichiátriai eset...és nem bunkózásból mondom,de 3x is leírta,h most akkor ölje meg magát?
2011. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggódj,hisz még csak 28 éves vagy,40 éves korodig még bőven ráérsz megismerni a szexet.Amúgy pedig a szexből sosem lehet kiöregedni,mert ha már nem tudod csinálni,még nézheted a moziban.Így,ha belegondolsz ,már az se olyan szörnyű,ha örökre szűz maradsz.

Látom,nagyon stresszes és szétszórt lehetsz,mivel folyton ismétled magad,vigyázz,mert becsavarodsz és a végén a diliházban végzed,ahol aztán végképp nem fogsz szexhez jutni.Az egész nem ér annyit!Ja,és ne dühöngj,mert azzal csak elijeszted a lányokat!

2011. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó hogy nem már 40 évesen veszítse el.. :D

Szerintem azért van mindegyik problémád, mert szűz vagy... Ez is alapvető emberi szükséglet, mint az evés, ivás..

2011. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

az mar egy jo jel,hogy belatod, hogy problemad van. en azt mondom (lehet,hogy leszavaznak) de nyugodtan regisztralj szexpartnerkereson vagy egy prosti bevezetne a szexbe.


keress fel pszichologiai tanacsadast, inkabb szemelyesen...kutass a neten hol van ilyen, plusz ingyenes lelkisegely vonalak.


ha kicsit osszeszeded magad, probalkozhatsz netes tarskeresessel, sok lanyt egyaltalan nem riasztana el,hogy tapasztalatlan vagy.


indulatkezelesre: probald meg sporttal,kuzdosporttal levezetni, vagy futassal pl. olvass utana joga es meditacios technikaknak, be is iratkozhatsz egyre.


hulyeseg lenne megolnod magad pont most,mar 28 evet kibirtal, es hiszen a helyzeteden lehet javitani, ha eros leszel hozza es tenyleg akarod. inkabb arra torekedj,hogy a kovetkezo 28 eved sokkal jobb legyen,mint az elozo.

2011. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha élő, hús-vér nővel nem tudsz kapcsolatba kezdeni, azért

a kezeddel nincsenek komplexusaid, remélem. Na a nővel ugyanaz a vége.

Hol itt a probléma?

2011. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Neked egy sürgős Amszterdami vagy Thaiföldi kiruccanásra van szükséged barátom :D vagy a jó öreg beszámolók.hu-ra


Viccet félretéve, amúgy nem tudom miért értékeli túl ennyire mindenki, jó nyilván szar, hogy ez nem fakultativ, nem töled függ, hogy mikor próbálod ki vagy ki tudod-e egyáltalán, de már csak azért is lenne érdemes neked minél előbb, hogy ne kattogj már ezen és misztifikáld túl ennyire, mert szűzen sztem mindenki ilyen volt. csak nem kellett ennyi éven át kattogni.


Igazából nem a te hibád, hogy szarul érzed magad emiatt, mert a szex amolyan sikermérce lett a pénz mellett (egyik sem jó) azoknak akiknek nem adatik meg a kellő intelligencia vagy tehetség hiánya miatt az önmegvalósítás és marad a mókuskerék. Te inkább túlságosan függesz a társadalmi nyomástól és ez összeroppant.

2011. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Test és lélek közti kapcsolat megszakítása? Próbálkozz a papi hivatással. Ők is önmegtartóztatást fogadnak és mégsem diliznek bele.

Egyébként nem hiszem, hogy az élet értelmét csak a szexben lehetne megtalálni. Megpróbálhatnál valami módon hasznos elfoglaltságot találni magadnak és inkább abban örömöt találni, hogy mondjuk nálad sokkal elesettebb embereken segíts, ahelyett hogy ilyen mély önsajnálatba merülsz. Ha ez sikerül, meglátod kapcsolatokat is könnyebben ki fogsz tudni alakítani, mert nem a saját "rettentő" gondjaidra fogsz összpontosítani csak, és megtapasztalhatod, hogy ennél sokkal szörnyűbb helyzetben is tudnak mások normális életet élni.

Ha egyedül nem birkózol meg ezzel, keress pszihológust.

2011. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
neharagudj,de ha 28 evesen nem talalsz magadnak partnert sem,akkor nem ertem hogy lehet hogy megalazod azokat a lanyokat,akik penzert cserebe szexet nyujtanak.ha te nem akarsz lesullyedni-szavaiddal elve-akkor vedd elo a jobb kezed.nem tudom elhinni h nem tudsz magadnak baratnot fogni,meg ha csak alkalmit is.ehhez mar nagyon benanak kell lenni,de akkor meg inkabb orulnel h vannak olyan lanyok akik penzert cserebe konnyitenek rajtad.ne haragudj de ha te annyira vaganynak es kulonbnek erzed magad ennel,akkor meg tanulj meg ferfikent elni.oltozkodj ferfiasabban,tanulj meg beszelni a nokkel,legyel tiszta,apolt,es laza.nem hiszem el hogy igy sem fog menni.26/l
2011. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!