Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúltam 28 éves (férfi) nem...

Elmúltam 28 éves (férfi) nem ismerem a szexet, nagyon ideges vagyok, indulatos, hirtelen haragú. Ha ez így folytatódik tovább mi fog velem történni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem személyiségzavarom van. Ha ez így folytatódik tovább mi fog velem történni? Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. )Este órák után tudok csak aludni, nem tudok másra odafigyelni, az embereket megutáltam nincsenek kapcsolataim, már nem érzek szeretetetk, csak halvány kis pilács világít a szívemben nem érdeklek senkit. K*rvázni pedig nem akarok, mert nem fogok olyan szintre lesüllyedni. Egyre jobban foglalkoztatnak a fiatalabb csajok (16-17 évesek), mert nem találok korombelit. Velük elvagyok legalább. Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. ) Vagy legyek dühöngő őrült? Nem tudom hogy erre tudna valaki is választ adni. Az emberek mindig bunkók voltak én megpróbáltam kedves lenni. Mi fog velem történni? Hogy vethetek véget ennek csak ha megszakítom a testem és a lelkem közti kapcsolatot? (Vagyis ha megölöm magam. )
2011. jan. 25. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez után a kérdés után nem csodálom, hogy egy lány sem akar veled szóba állni...Arra nem gondoltál a 28 év alatt, hogy talán valamit változtatnod kellene?
2011. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is 25éves koromig kattogtam a szexen, hogy hülye vagyok...stb,, míg kaptam egy pasit, aki könnyített rajtam Aztán lett egy másik is, akivel tovább gyakoroltuk. Vonzódtam hozzá, de tudtam h nem ő lesz a nagy ő.

Aztán azóta szakítottam vele. Most már legalább megnyugodtam, de most meg máson kattogok:)

Van mindig valamin:D

Keress fiatal lányt (17-19 éves), hátha valamelyiket megszereted és vissza is. Szerintem te is lenyugodtál utána.

2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
HHúú hát ez a papos szöveg ez elég nagy hülyeség volt, de gondolom csak viccelt aki ezt írta, nem vagyok béna, se vagány és igen elítélem a k*rvákat (Amszterdam, Thaiföld na persze :D), mert nem veszik észre, hogy szétroncsolják magukat. Legalább normális válaszokat kaptam, nem bunkóságokat, sportoláson tényleg gondolkodok, régen nagyon szerettem pingpongozni kipróbálnám a squash- t. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 28. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!