Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha olyan ideges...

Mit csináljak ha olyan ideges vagyok hogy szét tudnám verni a házat? 13/F

Figyelt kérdés
nincs rá okom csak az vagyok

2013. jún. 9. 15:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mehetsz zsákot pakolni ha ennyire erősnek érzed magad. Vagy kitöltheted a dühöd valamelyik idős ember tűzelőjének összeaprításával, vagy kertje felásásával.
2013. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
nekünk is van tüzelőnk de az már fel van aprítva,nekem inkább ha más nem,egy házilag összetákolt bokszzsák kéne,és ütni szeretnék néha valamit. vagy mennyibe kerülhet egy bokszzsák?
2013. jún. 9. 15:34
 3/35 anonim ***** válasza:
És mi gátol annak a kivitelezésében?
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
a pénz
2013. jún. 9. 15:40
 5/35 anonim válasza:
0%
13 évesen még legózni kéne. mi okod az idegességre komolyan 13évesen??
2013. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nem tudom ijen a természetem, azért elég korán éő vagyok elég hülyn néznék ki legóval.csak annyira jól esne szétverni valakit(akit útálok) vagy egy r*hadt bokszzsákot,csak nem telik rá
2013. jún. 9. 15:51
 7/35 anonim válasza:
valakit? ha ideges vagy nem verekedni kell hanem inkább valami jó barátoddal megbeszélni. de ne legyél ilyen természetű mert a 'nagy' életbe nem feltétlenül jó pont. bokszzsákot meg házilag is tudsz csinálni.
2013. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim.és hogy tudnék bokszzsákot csinálni?
2013. jún. 9. 16:02
 9/35 anonim válasza:
hát a viselkedésed miatt ne csodálkozz. például ilyen tápos zsákba (csirke táp vagy bármilyen takarmány) tegyél valami nagy súlyú valamit valamilyen apró törmeléket az a lényeg hogy nagy tömegű legyen és ezt jó erős kötéllel kösd fel valahova. kész is. de hanyagolhatnád a bokszzsákot inkább menj el valahova sétálni ahol csend van kicsit gondolkozz hogy mit kéne máshogy csinálni vagy ahol nem hall senki kiabáld ki magad. hidd el hatásosabb. de valami oka csak van hogy ideges vagy, olyan nincs hogy ne legyen semmi oka.
2013. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
igen az tényleg jól esne ha kikiabálhatnám magam.és nem azért nncsenek barátaim mert ilyen vagyok hanem mert nem barátkozok.
2013. jún. 9. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!