Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, titek zavar az ha egy...

Nikol173 kérdése:

Fiúk, titek zavar az ha egy lány kicsit fiús?

Figyelt kérdés

Ugyértem, h esetleg az titeket zavar ha egy picit fiúsan öltözködik és a fiús dolgok érdeklik, de attol még lányként viselkedik és nem inkább lányosan, aki plázázni akkar?! ://

Mert engem sokan piszkálnak érte h miért nem vagyok lányosabb, de egyszerüen nem megy, ha meg lányosabb lennék akkor nem érzem azt h önmagam lennék. :(



Szóval ti h visszonyultok ehhez???

16/L



2013. júl. 21. 14:05
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nem! De nem ám!

{Különösen ilyen névvel nem, hogy 'Nikol' v. 'Nikoll'.} ;)

2014. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nikolett vagyok, de a szüleim a Nikolnak szoktak hivni, ugy gondolták h inkább legyek Nikol mint Niki mert abbol ugy is sok van :))

és én szeretem a nevemet :))

2014. ápr. 15. 19:28
 13/14 Alaque ***** válasza:
Végül is "fiús" tulajdonságoknak számítanak a határozottság, a nagyszájúság, a kihaénnem mentalitás is, de ezek nélkül egy csaj nálam labdába sem rúghat. :)
2014. máj. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hm....jó tudni:)

csak én így gondba vagyok mert mindenki leszólja ahogy viselkedem :/ szerintük az nem jó ha őszintén kimondom amit gondolok, még ha nem is kéne. Szerintük az, hogy fiús dolgokat csinálok az nem lányhoz illő. De hát van bennem nőiesség csak nem veszik észre na nem is baj ^^

Az emberek csak azt látják, amit látni akarnak, Azt mondanak rólam, amit akarnak.

2014. jún. 6. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!