Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, titek zavar az ha egy...

Nikol173 kérdése:

Fiúk, titek zavar az ha egy lány kicsit fiús?

Figyelt kérdés

Ugyértem, h esetleg az titeket zavar ha egy picit fiúsan öltözködik és a fiús dolgok érdeklik, de attol még lányként viselkedik és nem inkább lányosan, aki plázázni akkar?! ://

Mert engem sokan piszkálnak érte h miért nem vagyok lányosabb, de egyszerüen nem megy, ha meg lányosabb lennék akkor nem érzem azt h önmagam lennék. :(



Szóval ti h visszonyultok ehhez???

16/L



2013. júl. 21. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos jobban megérteném magam veled, mint a többség lánnyal. Az ilyen típusú lányok értelmesebbek szoktak lenni.

Szóval engem nem zavar, inkább beszélgetnék veled, mint egy pláza babával.

Ha meg neked így jó, akkor ragaszkodj is hozzá, és nem bizonytalanodj el.

2013. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem plázázik? Végre egy értelmes lány.

Jó tudni, hogy vannak ilyenek.

Nekem semmi bajom az ilyen fiús lányokkal, sőt jobban bejönnek, mint a cicababák. Örülj, hogy ilyen vagy, legalább van valami egyéniséged.

2013. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az 1.nek igaza van.Inkább legyél kicsit fiús mint egy plázacica!
2013. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ja,a 2.nak is őt nem vettem észre....bocsi
2013. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alaque ***** válasza:
Engem aztán nem, egészen addig, amíg nem rövid a haja.
2013. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, hogy ilyen vagy, egy sráccal több témád van, jobban el tudsz vele lenni, én pl egy ilyen lánnyal vagyok legszívesebben :). 21/F
2013. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha már te is végletekben beszélsz a "lányos" lányokról, akkor én is leírom a saját tapasztalataimat. Adott egy lány, általános iskola óta ismerem. Úgy képzeld el, hogy 6.-tól 12.-ig nem változott semmit, ugyanúgy a farmer-póló kombó elkötelezett híve, a hosszú, gubancos haja állandóan egy alacsony lófarokba van kötve, és még nyáron is Nike "deszkás" cipőt hord. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy rendszeresen izzadtságszaga van. Na most ő is fiús lánynak vallja magát...


Nem azt akarom mondani, hogy téged is így képzellek el, hanem hogy fiús stílus mellett is tessék igényesnek lenni. Dezodor, fésülködés gondolom alap. De pl szőrtelenítés, nyáron nyitott cipő viselése, szemöldökszedés, tiszta körmök, friss lehelet, ápolt bőr azért nem árthat meg. :)


A lányos lányokat pedig nem szabad mind plázacicáknak beskatulyázni. Bár tudom, te arra a sok kis tinip*csára gondolsz, ezt megértem, de pl én is inkább lányos vagyok, mégis kb csak évszakonként megyek el vásárolni egy bevásárlóközpontba, nemigazán szoktam sminkelni sem, magassarkút sem hordok (bár meg szeretnék majd tanulni benne járni) emellett meg pl imádom a Forma1-et, és a sört. :D

Bocsi, hogy lányként írtam.

2013. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat, nagyon kedvesek vagytok :)) ^^

utolsónak üzenem h semmi gond h lányként írtál,inkább örülök azért h te is leírtad a véleményed :DD és ne aggódj,nem vagyok igénytelen, szoktam magamat ápolni, mert azért mégis lány vagyok csak fiús lány :P

2013. júl. 21. 17:55
 9/14 Alaque ***** válasza:
Mindemellett azért nem árt, ha nőies az illető. Egy fiús lány, aki nőies. Erre varrjál gombot!
2013. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha csalóódást okozom, de én nem tudom hogyan kéne nőiesnek lenni :((
2013. júl. 21. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!