Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is mondták már? Melyik...

Nektek is mondták már? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már, hogy a viselkedésem miatt vagyok bajban. Rendszerint ez akkor történt meg, ha őszinte voltam. Ugyanezek az emberek lehet, hogy tudnak viselkedni társaságban, többnyire megjátsszák magukat, de nem egyszer van rá példa, hogy borzasztóan viselkednek egy-egy embertársukkal. Lenézik, utasítják, stb.
2013. júl. 20. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondták már. Nem muszáj őszintének lenned, akkor szeretni fognak. Ha őszinte vagy lesznek "ellenségeid" is. Szerintem azért legyél őszinte.
2013. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is ugyan ez a helyzet, van pár ember, aki nem igazán bír(most enyhén fogalmaztam..), mégis inkább őszinte vagyok. És mivel ők ilyenek, ezért én sem bírom őket, így meg még jobban érzem magam, ha őszinte vagyok, mert tudom, hogy akkor megint ki fog akadni miattam az illető..xD (első voltam) :)
2013. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy ez családon belül zajlik, akkor az ember inkább padlót fog, mint kárörvend, mert azért mégis más, ha a család osztja az észt egy felnőttnek pláne.
2013. júl. 20. 15:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát. Van egy téma, a sok családtag amúgy baromi okosnak érzi magát és beszélgetnek róla. Pontosan tudom, mert korábban olvastam róla több helyen, hogy pont nem úgy van, ahogy ők mondják. Miután már nem tudom tovább csukva tartani a számat, elmondom, hogy az nem úgy helyes. Erre "persze, te aztán biztos jobban tudod" és rám legyintenek. Ez a fajta lekezelés után még poénkodnak rajtam valamit, majd kibeszélnek engem a fülem hallatára és erre bizony már nem tudok uralkodni magamon. Ez ismétlődik évekig. Már nem tudok nyilvánvalóan normálisan állni hozzájuk, így be is bizonyosodott számukra, hogy nem tudok viselkedni, hiszen nem köszöntöm hajbókolva és nem üdvözítem egy-egy monológját.
2013. júl. 20. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja..családon belül talán kicsit másabb a helyzet, de attól függetlenül maradj őszinte. Csak mond el a véleményed komolyan és határozottan és ha beszólogatnak ne foglalkozz velük..valószínűleg több eszed van, mint nekik. Kik ezek a családtagjaid? Apukád, anyukád?
2013. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!