Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, ezek a lépések...

Strasser kérdése:

Szerintetek, ezek a lépések arra vezetnek, hogy meleg a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akiről több ember is azt gondolja, hogy meleg.. Miért gondolják ezt? A srác folyamatosan mosolyog, érdekes testmozgása, fejmozgása és kézmozgása van. Fiukkal nagyon ritkán látjuk beszélgetni, viszont lányokkal annál inkább. Folyamatosan 6-7 lány társaságában van, de csak beszélget. Mint kiderült, rendszeresen testápolozza magát és keni az arcát. Ha kavar egy csajjal az kb 1alkalom, nem tud megmaradni egy csaj mellett sem, szerintünk meleg! Vélemény?

2013. júl. 17. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még egyáltalán nem jelentik azt, hogy meleg lenne az illet. Manapság rendeteg a metroszexuális, tehát a szépség- és testápolás önmagában még nem tesz senkit meleggé. Egyébként is, ara nem gondoltatok, hogy esetleg száraz a bőre? Nem csak a nők szenvednek ettől. Inkább kenje magát testápolóval és arckrémmel, minthogy fájjon és cserepesedjen a bőre a szárazságtól.

Az, hogy csak lányokkal beszélget, szintén nem jelent semmit. Sokan az ellenkező neműekkel barátkoznak, mert ott találnak hasonló érdeklődésű embereket. Ettől még nem lesz senki homoszexuális.


Szóval ne ítélkezzetek előre. :)


Másrészt persze, mi van, ha kiderül, hogy meleg? Hát semmi. Attól, hogy homoszexuális valaki, még nem lesz rossz vagy más. Csak a mai világ ezt akarja elhitetni veled.

2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
necces igazabol ahhoz ismernem kene de lehet h igazad van vagy ez egy naon fura csajozos modszer
2013. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
de am igaza van az elso valaszolonak
2013. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy ha meleg is lefogjuk nézni vagy valami, csak mi ezt gondoljuk és kíváncsiak vagyunk a véleményetekre, testápolozás oké, és az h az arcát keni alapozóval?:o Kiskorában sokat bántották, ami akár egy jel is lehet arra, hogy miért az..
2013. júl. 17. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, ezek nem utalnak arra, hogy homoszexuális, ne rágalmazzátok, háta mögött sem.. Ha valaki nem úgy néz ki, és viselkedik, mint egy tenyészbika, egy otromba, durva őstulok, akkor "gyanúba keveredik" - ez egy ilyen világ lett mára.
2013. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van ilyen "meleggyanús" ismerőse, én ezzel kapcsolatban arra jutottam, hogy amíg nem személy szerint én vagyok az illető kiszemeltje, addig teljesen mindegy, legyen olyan, amilyen lenni akar! Értem én, hogy kíváncsi vagy, de előbb-utóbb úgyis kiderül ha az, fölösleges ezen rágódni.

Mellesleg ez nem "mára" lett ilyen, régen sokkal kevésbé tolerálták a másságot. És sosem értettem, hogy aki most él, honnan tudja, hogy régen jobb volt-e, vagy sem...

2013. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom 30 éves és alapozót használ reggelente, mivel ekcémás az arca és mániákusan el akarja takarni a foltjait a kollégák elől. Ettől még nem lesz valaki meleg. Illetve amiket sorolsz csak egy lányos fiút írnak le, nem ezek mutatják meg valakiről, hogy meleg-e. Az én legelső barátomnak pedig szinte csak lány barátai voltak, 185 magas volt és alig 55-60 kg, szarrá szedték a fiúk, ezért inkább a lányokkal barátkozott.
2013. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról, akiről kiderült kb. 19 éves korára, hogy meleg és ő is nagyon ápolt, csak lányokkal barátkozott. A barátnői egész középiskola alatt nem gyanakodtak, csak az egyetemen felvállalta a srác és mindenki tudta már róla. A volt barátnői nem ítélték el, de a fiú nem kereste őket többé. Van olyan ismerősöm, aki állandóan alapozót használ pici bőrhiba miatt, ő számomra gyanús, barátnője nincs, de nem vállalja fel. Ismerek olyat, aki tutira nem meleg, de bárki meglátja azt hiszi róla, mert magas a hangja, nagyon szép arca van és vékony, magas fiú.
2013. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!