Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek többség...

Szerintetek az emberek többsége mennyire lehet manapság önmaga? Csak én vettem észre hogy ha manapság ha kussolsz és seg. Get nyalsz akkor viszed valamire?

Figyelt kérdés
Úgy értem én azt veszem észre hogy az emberek,teljesen elnyomják magukban valódi önmaukat és azt amik valójában lenni szeretnének és amit a szívük diktál,és ezért van ennyi megkeseredett ember.Úgy veszem észre hogy az emberek nem tudnak érvényesülni teljes mértékben és nem lehetnek önmaguk,mert olyan rendszerben élünk ahol a popsi nyalás az alap és az hogy meghúzzuk magunkat.Vélemény?
2013. júl. 11. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség. Azóta vagyok sikeres a munkámban, amióta önmagam vagyok. Senki fenekét nem kell nyalnom, csak dolgoznom, de azt meg szeretem. :)


A fenti módszer szerintem azoknak jó irány, akik inkább meghúzzák magukat egy napi 8 órás kényelmes állásban, és minél kevesebb munkát szeretnének végezni. Ha szembemész a világgal, annak az a nagy ára, hogy többszörösét dolgozod, mint a seggnyalók, de többre is viszed cserébe. Lehet választani. :)

2013. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző kb. mit csinálsz? Én is a s..ggnyaló világban élek, és ki akarok törni innen és magam mögött hagyni ezt a mocskot!!!!
2013. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, most lelkesen helyeselni kéne? Szerintem nem kell nyafogni, hogy "manapság", mert nem éltél régebben, most élsz. Másrészt, azért a szakmáját mindenki maga választja, szerintem aki mondjuk közgazdaság-szakra megy egyetemre, az aztán fölöslegesen nyafog, hogy egy multinál kell dolgoznia. Másrészt meg evidens, hogy ha nem pofázol be a főnöknek, akkor kevésbé fog utálni, dehát ez már nem a világ borzalma, ez logikus. Másrészt, nem lehet mindenkinek kiteljesednie, ha mindenki híres lenne, senki nem lenne híres. Vannak akik kiválnak, és vannak akik nem. Ezért hívjuk a kiválókat kiválóknak.

Megkeseredett emberek meg mindig voltak és mindig lesznek.

2013. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!