Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, fiatal nők többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, fiatal nők többsége manapság miért hordja fent az orrát annyira, ha férfiakról van szó?

Figyelt kérdés
Hiszen ők is csak emberek...
2012. okt. 28. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Fogadjunk, ez a sorban 15426. topik, ami arról szól, hogy a szegény sorú, alacsony, csúnya, nem kigyúrt, csendes, visszahúzódó srácoknak esélyük sincs.
2012. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
És bocsánat a szarkazmusért, de ha tényleg erről van szó, akkor csendben jelezném, hogy ezt a témát baromira unom.
2012. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem, miért kell ilyen baromságot kérdezni. Szegény férfiak! Sok bunkó, beképzelt lány, akiknél esélyük sincs a helyes, normális,intelligens pasiknak. Minden nap kb. 200 ilyen kérdés van fent!
2012. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hole Hunter ***** válasza:
91%
Mert igen satnya a felhozatal. Nem csodálom, hogy megválogatják, kivel állnak szóba. Viszont, ha találnak egy "alkalmas példányt" igen hamar kerül az orruk a köldök alá! :)
2012. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A társadalom megváltozott. A nők öntudatra ébredtek, és már nem elégszenek meg a hagyományos női szerepekkel, hanem ők is meg akarják valósítani önmagukat. Nem a családalapítást tekintik fő célnak, hanem ők is karriert építenek. Mivel így több idejük van megtalálni az "igazit" sokkal válogatósabbak lettek.
2012. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, azt hittem, lepontoztok a sárga földig.:PPP


Egyébként megmondom, miért unom a témát rohadtul. A legutolsó pasi, akibe beleszerettem, egy csóró (se lakása, se kocsija, se semmije), saját magát csúnyának látó (szerintem tök helyes), vékonydongájú árufeltöltő volt. Ja, és önbizalomhiányos. Tudjátok mi volt benne a legidegesítőbb vonás? Hogy állandóan sajnáltatta magát!!(El is hagytam, nem ezért, de ez is benne volt.)

2012. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 Elég szomorú.

#6 De szerinted helyes volt. Ebből is látszik, nem az számít, h mi csúnyának látjuk-e magunkat, hanem h valójában azok vagyunk-e.

2012. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na látod, épp ezért értelmetlen itt az állandó önsajnáltatás. "Nem az a lényeg én milyen vagyok, hanem hogy te mit látsz bennem." - nagyon igaz!
2012. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De aki tényleg ronda, abban senki nem fogja meglátni a jó pasit.
2012. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy sokaknak már unalmas a téma. Viszont a kérdések jogosak, ugyanis én is tapasztaltam már ugyanezt. Nem kell hozzá összeesettnek lenned, hogy magasról tegyenek rád.
2012. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!