Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha valaki sír,...

Miért van az ha valaki sír, mosolyognom kell?

Figyelt kérdés
Elég sok esetben azt vettem észre, ha sírnak nekem,valamiért mosolyognom kell,és ez szerintem nagyon szar tulajdonság,nem is értem miért van. Valami értelmes oka esetleg van ennek? Mert közben sajnálom az embert,meg szívesen hallgatom.

2013. júl. 2. 23:53
 1/10 anonim válasza:
Nem tudom mi ez, de nálam is folyton előfordul. Kellemetlen tud lenni, főleg ha halálesetről van szó, mert sajnálom az illetőt, meg persze nem vagyok vidám a halála miatt, de önkéntelenül is mosolyognom kell.
2013. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez ismerős, bár én ilyenkor inkább attól félek, hogy el is röhögöm magam vagy ilyesmi... Kb. 2 éve jelentkezett ez először, azóta meg akármi ilyen téma felmerül, annyira koncentrálok, hogy ne nevessek, hogy csak még jobban nevetnem kell. Eddig el se mertem mondani senkinek, annyira szégyellem, mert természetesen nem őket akarom kinevetni, nem is értem... De ezek szerint nem vagyok egyedül vele, most már csak a miértjét lenne jó tudni :/
2013. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hű,remek tudni hogy nem csak én vagyok ilyen. Azért ez ellen jó lenne ha tehetnék valamit,mert azért egy halálesetnél tényleg elég kellemetlen tud lenni.Kb. fél órája sírt nekem egy barátnőm és el kellett takarnom a szám,akaratomon kívül mosolyogtam :|
2013. júl. 3. 00:07
 4/10 anonim válasza:
dettó :D
2013. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nahát, milyen érdekes, ezt én is észrevettem magamon, úgy látszik ez mindenkinél van.

Úgy látszik ez az agynak egy hülyesége, elég vacakul lett akkor megtervezve.

2 éve apám meghalt, akit nagyon szerettem, azóta eléggé magam alatt vagyok, a temetésen valaki fotózgatott, és én ott mosolygok pár fotón...és ezek a képek lettek kirakva egy nyilvános weboldalra.

Joggal gondolhatta mindenki, hogy egy utolsó tetű vagyok.

2013. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó :S Akkor az embereknek gondolom volt egy véleményük rólad,pedig nem is akaratosan mosolyogtál.Én pedig nemrég még azt hittem ez ritka.
2013. júl. 3. 09:17
 7/10 Alaque ***** válasza:

Egyértelmű: szadista állatok vagytok mind! Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a fura, amiért velem nincs így.


Viccet félretéve, szerintem zavarba jöttök, nem tudtok mit kezdeni a helyzettel, ezért vigyorogtok, mint az óvodás, aki bekakált. :)

2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondhat valamit. Legalábbis a második felével a mondókájának.


Sajnos velem is előfordult már, de lehet, hogy csak kínjában csinálja ezt az ember. Valaki megnémul, valaki egyből bömböl, valaki lefagy, valaki egyből fut. Szerintem akik mosolyognak, vigyorognak, nevetnek ezzel a fura reakcióval próbálják... nem is tudom, enyhíteni a helyzetet? Nálam ez olyan "azt a k'rva most mi a sz'rt csináljak?" vagy "ilyen b'szd meg nincs, ilyen nincs" féle szokott lenni. H'lye reakció.

2013. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is nem egyszer elő fordult. És tényleg nagyon kellemetlen helyzetek tudnak ebből kijönni :S
2013. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ismeretlenXDD válasza:
Azért van különbség annál is, hogy hogy mosolyogsz. Mert a vígasztaló mosoly az egyértelmű. Ha azért mosolyogsz, mert nem tudsz mit mondani, és csak kedves kis mosoly az sem probléma, mert valahol az többet jelent , mintha bármit mondanál(ez olyan, mint egy ölelés). Ha csak úgy rád tör a szolid(!!!) mosolygás az valószínűleg azért van, mert úgy érzed annak, akinek a baja van, ennél már csak jobb lehet, vagy ha valaki meghalt, akkor arra gondolsz, h neki az lehet, h jobb. Ez optimista mosoly, senkinek se ártva, emiatt nem szoktak jelenetet rendezni. ha viszont gúnyos-, vagy röhögős mosoly, akkor az már bunkóság.....
2013. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!