Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek alkoholista az, aki?

Szerintetek alkoholista az, aki?

Figyelt kérdés

- heti 1-2 alkalommal önmagában iszik;

- és élvezi azt az állapotot, ami 1-2 sörtől már rájön. A "laza vagyok, szétesem..."-érzést.


(1-2 sörnél többet nem iszik, mert utálja a másnaposság érzését)


2013. jún. 25. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az, én általában fél tálca sört megiszok míg kint hallgatom a zenét az udvaron, és játszok a kutyákkal

Amíg munka és egyéb cselekedet útjába nem áll az ital, addig ihatsz bármennyit.

21/F

2013. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem nem az. bár kortol függ h miért csinálja, ha az lenne nem érdekelné a másnaposság érzése, hanem csak, a pia a pia.. szerintem mivel h a "élvezi azt az állapotot, ami 1-2 sörtől már rájön. A "laza vagyok, szétesem..."-érzést. " ebből gondolom h csak menőzésből talán.
2013. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem!:)
2013. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as!


"menőzésből" aligha, hisz egy tanúja sincs az iszogatásának


A "laza vagyok, szétesem" szinonimájaként írható a "jó, hogy így nehezebben megy a gondolkodás... kikapcsolhatok egy kicsit... nem kell rágódnom a napi gondokon".


Az illető naponta el tudná viselni ezt az érzést, de még tartja magát...


Nem lehet, hogy ezzel már rálépett az alkoholizmushoz vezető útra?

2013. jún. 25. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak hagyd abba időnként egy hétre, és azonnal tudni fogod, mikor lenne tanácsos egy hónapra nyújtani inkább azt a hetet. Trükkös jószág, érdemes résen lenni
2013. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!