Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden rocker alkoholista?

Minden rocker alkoholista?

Figyelt kérdés
Vagy bármi más, pl drogos stb? Tisztelet a kivételnek aki nem, de azt látom hogy minden rockzenész vedeli a piát éjjel nappal. Én is rocker vagyok, de nem iszok, nem cigizek se nem drogozok. Más rockerek is vannak ilyenek? Kicsit zavarónak érzem ezt néha..
2013. jún. 4. 16:24
1 2
 1/13 Salamon Bálint ***** válasza:
100%

Namost ha te rocker vagy és nem iszol, cigizel, akkor hogyan kérdezheted meg, hogy "minden rocker alkoholista"?


Vagy tán kételkedsz abban, hogy rendes rocker vagy-e?

2013. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy zenészek közt valóban sok a drogos és alkesz. De a "sima" rockerek, akik csak hallgatják a zenét ez elég ritka. Pláne az én környezetemben, mi keményen megvetjük a drogokat.
2013. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint a példa is mutatja vannak azért kivételek.

Én sem vagyok alkesz, de a rockot szeretem

2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A nagy zenészek közül is csak bizonyos korig bírják a folytonos piálást és drogozást, aztán eljön az a pont az Ő életükben is, hogy vagy leszoknak róla, vagy meghalnak, illetve fizikailag már nem bírják a koncertezést.

Persze nem mindenkinek sikerül

2013. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

"Én sem vagyok alkesz, de a rockot szeretem"


És attól már rocker valaki,hogyha szereti a rockot?

2013. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mitől lesz valaki rocker?
2013. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Hát engem alkesznak tartanak, de közel sem vagyok az :D Drogokból 1-2t ki kell próbálni h véleményezni tudja az ember, szerintem szarok így nem élek velük. Cigi az van, de célom letenni.


Valaki kérdezte, hogy mi a rokker? Egyszóval: Lemmy. Amúgy ez nehéz kérdés, inkább szerintem ez egy életmód, felfogás. Ahhoz az érzéshez lehetne hasonlítani mint mikor beharapsz 2 felnit és visz a zenére. Csak aki rokker annak ez az érzés belülről jön és az életben irányít kicsit kívülállónak lenni a társadalomtól és a megfelelési kényszert ledobni magadról. De persze lehet másnak fasság amit írok és mást jelent számára.

2013. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából, én csak rockot hallgatok, megnyugtat, erőt ad. Külsőleg is olyan vagyok mivel tetszik a stílus, szeretek szembe menni az árral is.. Viszont én tényleg egy korty alkoholt, egy szál cigit, egy kicsi kis drogot sem próbáltam még soha sem ki, de nem is tervezek. Emiatt kicsit úgy érzem mintha nem lennék rocker mivel a java részük ezekkel a dolgokkal nap mint nap él..
2013. jún. 4. 17:22
 9/13 anonim ***** válasza:
8 Ezzel már szembe mész az árral. Amúgy én is rockernek tartom magam, ha csak a zenét és az életfelfogást nézzük, meg a stílus is elég közel áll hozzám, de csak olyan szinten, hogy szeretek feketében járni. Viszont nem iszok, nem drogozok, mert kiráz tőlük a hideg, csak dohányzok. A zenészeknek szerintem el lehet nézni, hogy "rossz életük" legyen, mivel ők művészlelkek. Az én kedvencem pl szerintem full alkoholista, de attól még imádom:)
2013. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol?? De hát az csíp. Jó friss Kőbányai, szépen, tatásan! :)
2013. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!