Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért operáltatják át magukat...

Miért operáltatják át magukat az emberek animékre, barbikra mesefigurákra?

Figyelt kérdés
Láttam facebookon egy olyan csajt aki barbivá operáltatta magát... Tegnap kínáról olvastam és egyre gyakoribb hogy az emberek animévé operáltatják magukat úgy öltöznek . Annyira sorozatfüggő lennének? Japánról azt olvastam hogy egyik városban a gyerekek kötelezővé akarják tenni az anime viseletet. Mire jó ez?

2013. máj. 29. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Agybetegek. Semmire sem jó, de a pszichopatáknak ezt nem magyarázod meg.
2013. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Mert nincsenek értelmes céljaik az életben. Cél pedig mindenkinek kell, úgyhogy sokan értelmes cél híján találnak maguknak értelmetlen életcélt.

Egyébként az sem sokkal jobb "életcél", amikor valaki tévésorozatok bámulásának és kommersz zenék hallgatásának, vagy más értelmetlen, haszontalan tevékenységnek szenteli az életét. Csak esetleg olcsóbb.

2013. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
73%

Mert nincs saját egyéniségük. A saját személyüket értéktelennek látják, helyette egy másikat szeretnének. Gondolom, nem kaptak megfelelő nevelést: szeretetet , gondoskodást, elfogadást, így nem alakult ki a helyes önértékelésük.

Elég súlyos személyiségzavar tehát.

2013. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Énis erre gondoltam hogy ezért lehet mert kevés az önbizalmuk meg ilyenek. köszi a válaszokat
2013. máj. 29. 09:40
 5/10 anonim válasza:
45%

Japánokról eddig is tudtuk , akár milyen jók az animáziós dolgokban és akármennyire elterjedt a kultusza , ők elég különcök ..


De neked miért baj ha más barbivá műteti magát , mindenki úgy qrja el az életit ahogy akarja.

2013. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%
Mert gyökerek, erre nincs más szó. Aztán ha megbánják, már nem lehet olyanra visszacsinálni, mint amilyen azelőtt volt.
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bela969669 válasza:
33%

Szerintem

1. Sok a pénzük

2. A Barbi babák a tökéletességet sugalják

3. Az anime (anime fan vagyok) azt pedig az hogy tuti kis korodban te is akartál valami hős bőrébe bújni csak az anime az leginkább a felnőtteknek szól nem a kicsiknek. Ez olyan mint akik beöltöznek II. Világháborús ruhákba és egymást lövik élethű játék puskákkal.

2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
annyira birom amikor kirakok egy kérdést és már beleszolok más életébe . attól mert megkérdezem mire jó ez? nem engem nem zavar. azt hittem felrakhatom ezt a kérdést de úgy látszik tévedtem. pff
2013. máj. 30. 16:13
 9/10 A kérdező kommentje:
11:34 -nek szol
2013. máj. 30. 21:08
 10/10 anonim válasza:
35%

Animévé operáltatni magát?! Animációs filmmé nem lehet operáltatni senkit.

Meg animeviselet? Magukra húzzák a tévét, vagy mi?!

2013. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!