Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől nagyképűek a totál...

Mitől nagyképűek a totál előnytelen kinézetű vagy betanított munkát végző emberek?

Figyelt kérdés

Nem furcsa nekik, hogy egyáltalán nincs mire odalenniuk magukért?


És itt most kifejezetten az olyan emberekre gondolok akiknek se a kulseje se a belseje nem indokolja a nagy arcot mégis ott van


febr. 5. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Túlélés.
febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, én a diplomásoknál látom a hatalmas arcot, és ők azok, akik megsértődnek, amikor a felvételinél a pofájukba röhögünk, mikor előállnak az 500+ fizuval, vagy anyáznak, amikor rájönnek, hogy a szakmunkás többet kap, és nem fogják fel, hogy a büfés diplomájukból kismillió van az álláskeresős portálokon, ezért 5 perc alatt találok másikat, de képzett és gyakorlott liftszerelő meg 0.
febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# de az is legalább valamit elért... persze az a legjobb ha valaki megmarad szerenynek az eredményei ellenére is,de mikor valaki minden lista aljan kullog de az arcáról meg süt a kivagyiság,az valami érthetetlen
febr. 5. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát figyelj nekem egy ex gyártósori operátor akarja megmondani a tutit, amikor rangban is képzettségben is felette állok. Az egóját sajnos nagyobb 1-1 férfinak mint az esze. Tesztoszteron túltengése lehet az ilyennek.
febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, te hol és merre jársz, én baromira nem ezt tapasztalom, pedig itt lakom egy ipari parktól 2 km-re. A fél környék ott dolgozik. Aki nagyképű, az pont valami naplopó, utcán köpdöső.


Én nem ott dolgozom ugyan és csak egy érettségim, szakmám van (nem is abban dolgozom). Akkor járjak lesütött szemmel, vagy mit szeretnél? Nem hiszem, hogy itt a sima melós lenne a pökhendi, kedves Kérdező...

febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
Ahogy az első írta túlélés, önigazolás, nem tanultak meg rendesen szocializálódni, nem elég fejlett az idegrendszerük.
febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
A félelem csapódik át ilyen stílusba.
febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért,mert eleve megvetik őket,és így védekeznek.
febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az gyk-n korábban elolvasott kommentek alapjá:

Mert azt hiszik, hogy ők valami fontosat csinalnak, gyártanak, az irodistát lenézik. Pedig igazából csak azért kellenek, mert még nincs robot (vagy nagyon drágán), ami elvégezné a munkájukat. De a gyárat nem ők húzták fel, a gépeket és a terméket nem ők találták fel, igazából a középkorban élnénk, akkor vagy zsoldosok vagy parasztok lennének.

febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak,akik nagyképűséggel kompenzálják azt,hogy alacsonyabb iskolai végzettségűek és egyszerű fizikai munkát végeznek,de miből gondolod,hogy mindegyikük ilyen?


"Mert azt hiszik,hogy ők valami fontosat csinálnak,gyártanak,az irodistát lenézik.Pedig igazából csak azért kellenek,mert még nincs robot(vagy nagyon drágán)ami elvégezné a munkájukat"


Jogosan hiszik azt,hiszen valóban fontos munkát csinálnak.Elég csak a takarítókra,szemét szállítókra gondolni.Ha nem végeznék el a munkájukat akkor mindenhol kosz,bűz,szemét hegyek (és egerek,patkányok,rovarok)lennének.

Robotokkal sem lehetne mindent elvégeztetni, fizikailag képtelenség lenne.

febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!