Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek a hajnali időszakot?

Kedvelitek a hajnali időszakot?

Figyelt kérdés
jan. 17. 04:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt a betondzsungelben hajnalban van egy kis idő, amikor csend van, nyáron hallom a közeli tónál a békákat, nem az autókat és az embereket. Jó illat van, még nem terített be mindent a kipufogógáz.

Ha szabadtéren vagyok, akkor még szebb tudd lenni, mielőtt felkelne a nap.

jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én akkor alszom a legjobban.
jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A hajnalt azt még igen, de a reggelt már nem!

"Alkonyattól pirkadatig" típus vagyok! 🧛🏿 😄

jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Az év nagy részében gyűlölöm, mert nem tudok aludni a madarak miatt!
jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
megvan a varázsa, igen. úszni szoktam menni heti 1x, nyitott medencébe. nagyon hangulatos a napkelte ilyenkor.
jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyáron és tavasszal imádom főleg; friss a levegő, ébredezik a természet és benne az állatok, szóval különleges egy időszak.
jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!