Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van bármi red flag a külsőmben...

Van bármi red flag a külsőmben, vagy miért lehet az hogy mindenhol kerülnek a nők?

Figyelt kérdés

Utcán sem néznek rám, társkeresőn is alig van match. Mi lehet a baj vajon?

[link]


tegnap 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincs baj a külsőddel és picit inkább az önbizalmadon csiszolhatnál. :)
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
A rendezettebb arcszőrzet vonzóbb szerintem, illetve nem tudom milyen a tartásod, és az edzettségi szinted, meg mondjuk a testbeszéded - azok is sokat jelentenek.
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a szemed/tekinteted kicsit átható. Olyan, mintha picikét gonosz lennél és úgy nézel valakire, hogy mindjárt megtudja hol a helye.

Ha próbálsz kedvesebben nézni, az arcod barátságosabbá válik.

Amúgy ha leírod milyen nők jönnek be, utána nézek, a barátnőmnek tetszenél, olyan típus vagy, amit szeret férfiban. Már csak az a kérdés, neked milyen nő az ideálod.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13


Kedves arc, vékonyabb testalkat vagy inkább amolyan teltkarcsú. Más nem számít ami a külsőt illeti.

tegnap 20:57
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Ohh hàt a barinőm más típus akkor, ő ilyen latina. Sötét haj, karakteres arc, inkább teltebb alkat. Na sebaj. :)
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egész helyes vagy így képről. Hány éves vagy, hol laksz?

tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
28 vagyok, Komárom-Esztergom megye
tegnap 21:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Picit messze laksz tőlem, akkor én pl. ezért nem tudtalak jobbra húzni :p
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!