Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak,...

Hogyan mondjam el anyámnak, hogy ne szóljon bele a külsőmbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16/f vagyok. Ugye ebben a korban elég sok probléma van az ember külsőjével, viszont ebbe anyukám beleszól, és kényszerít, hogy úgy legyen, ahogy ő akarja (megjegyzem normálisan akarok kinézni). Például általában mindig ki akarja nyomni a pattanásaimat, pedig tudja, hogy akkor nekem ránő 3-4, ha meg hagyom, akkor eltűnik. Ilyenkor lefogja a fejem, sarokba szorít és kinyomja, erre reggel több van a helyén. Kövér is vagyok és nem enged el sportolni (180 cm, 95 kg, elmennék futni de az orvos csak azt mondta, hogy ezzel a súllyal szétmennének az izületeim, szóval kondiba kéne járnom, ahol kapok erre edzést) mert nem vagyok olyan kövér (a lányok persze undorodnak tőlem és én is hányok magamtól) és ő dönti el, hogy milyen ruhákban járjak, tehát olyan ruhák, amiből kilátszik a mellbimbóm meg ilyenek.

2016. aug. 31. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj vele. Közöld tapintatosan,hogy ideje önállósulnod. Légy határozott,és ne hagyd magad ha ki akar nyomni valamit az arcodon. Moss többet arcot,használj arclemosót és tonikot.
2016. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azokat használom de így is néha kinő 1-2, amikre egyből ugrik anyám.
2016. aug. 31. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

ne engedd neki,hogy nyomkodjon. ha hagyod,akkor még 30 évesen is anyuci pici fia leszel aki nem mer ellenkezni.

nem mellesleg a legnagyobb hülyeség házilag kinyomkodni. gondolom koszos kézzel áll neki,hogy még jobban tetézze a hülyeséget.

a pattanásaiddal fordulj kozmetikushoz, néhány kezelés után sokkal szebb lesz a bőröd+ ajánl neked való termékeket. nem szégyen fiúként sem ilyeneket használni. a pattanások tényleg nem vonzók.

átmenetileg a teafaolajat ajánlom,vízzel hígítva törölgesd vele a megtiszított arcod. visszahúzza a pattikat és fertőtlenít. de kozmetikus kéne.

a sportolás jó ötlet,de az étkezésedre is kéne figyelni, mert nagy részben az számít. egyébként kiló alapján nem vagy olyan duci, de ha 0 izom van rajtad,akkor megértem,hogy zavar. picit játssz a kajával és kezdj el mozogni. ehhez nem kell senki engedélye.

2016. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha anyád rádugrik, szépen határozottan megfogod a kezét, majd közlöd vele, hogy ezt nem tűröd el. Mindaddig fogod, amíg meg nem érti. Férfi vagy, tehát fizikálisan erősebb nála. Nem bántani kell, hanem éreztetni, hogy nem vagy pisis hülyegyerek, akivel bármit megtehet.

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy tényleg nem épületes látvány egy nagy ronda, zsíros pattanás, inkább nyomd ki magadnak. Ez nem igaz, hogy 3 nő a helyére. A sporttal nem tudsz mit csinálni, ha nem ad pénzt bérletre, akkor nem ad. Egyébként 95 kilósan nyugodtan elkezdhetsz lassan futni, nem vagy annyira kövér, hogy ez ekkora gondot okozzon. A mellbimbósat nem is értem, milyen ruha az amiből kilátszik a mellbimbó? :O

2016. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es az összes ruhámból kilátszik a mellbimbóm, mert akkora a mellem, mintha egy nőé lenne
2016. aug. 31. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Otthon is lehet tornázni, nem kell ahhoz konditerem. Na meg kezdenek az is elég, ha sétálsz sokat és kevesebbet eszel.

Vegyél trikót a festő alá és már nem is látszik ki a mellbimbód.

Azt meg elképzelhetetlennek tartom, hogy anyad, ha normál testalkatú képes egy ekkora darab embert mint te lefogni és pattanást nyomkodni

2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon önsajnálat szagot érzek, pedig az odaégetett vacsit kéne éreznem. Állj ki magadért. Ha nem enged kondizni, akkor mozogj otthon. Változtass az étkezési szokásaidon. Lemegy pár kiló és lehet menni futni. Habár szerintem nincs rajtad akkora súlyfelesleg, ha tényleg csak 95 kiló vagy hogy attól teljesen szétmenjen az ízületed. Anyucinak meg ez azért jó, mert így nem kell félnie attól hogy csajozni fogsz menni és Ő háttérbe szorul.Mondjuk ezt a mellbimbó dolgot én sem értem, hogy egy pólóból hogy tud kilógni, de mond meg neki hogy nem égeted magad tovább benne, mert igazából így Őt is minősítik nem csak téged, és mond neki hogy a szomszédok is már megjegyezték hogy anyád egy normális ruhát sem tud neked venni. Nyisd ki a szád és cselekedj, csak így fog változni a dolog. Ehhez viszont neked is el kell szánnod magad.
2016. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

ez a tipikus mindenki hibás,hogy lúzer vagyok,csak én nem kérdés.

kérdező,ha zavar,ne engedd,hogy nyomkodjon.

ha zavar az alakod,akkor egyél helyesen és sportolj. nem csak a konditerem és a futás létezik. nyilván idővel jó választás mindkettő, de máshogy is el lehet kezdeni.

ruhák közül meg olyat vegyél fel amit szeretsz,gondolom nem húzza rád anyukád,a ruháidat,hanem egyedül öltözködsz.

2016. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

te vagy akit nem kísér el az anyukája kondizni ezért nem is sportol?


70%ban a kaján múlik a fogyás. egyél sok zöldséget, fehér húst, kevés kenyeret, tésztát, gyümölcsöt csak mértékkel. youtubeon rengeteg saját testsúlyos edzésvideó van amihez nem kell semmi, csak egy kis hely, azokat tudnád csinálni.


ha meg női méretű melled van, az lehet gynecomastia, nézz utána, lehet orvos kell.

2016. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez eléggé "gáz". Egy szülőnek a legjobbat kellene tenni a gyereknek. A pattanás kinyomás az valami szülői berögződés. Nekem is próbálta, de egy idő után nem engedtem. Nekem is simán elmúlik pár nap múlva, ha kinyomják meg sokkal csúnyább, na meg kvára fáj mikor nyomja.


Az étrenden is változtass, az rettentő sokat számít, többet mint a mozgás. Tudod van egy napi kalória szükséglet, ez a te méretedhez kb 2500 kalória, ennyi kell neked a létezéshez az élethez, naponta. Ha mozogsz csinálsz valamit ettől már több kell. Na de a lényeg, hogy próbálj figyelni, hogy ezt ne nagyon haladd meg. Hisz ha több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz akkor az zsírként fog lerakódni. Vannak a neten kiváló kalória számláló oldalak is. A kalóriabázis nevű oldalt keresd fel, tök hasznos, beírod mit ettél aznap és kiszámolja hány kalória, meg a saját adataid megadhatod stb.


De igen ettől függetlenül mozgás nem ár. És valóban nem vagy még annyira vészesen túlsúlyos de az ízületeidet valóban terhelné az a +20kg

2016. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!