Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak,...

Hogyan mondjam el anyámnak, hogy ne szóljon bele a külsőmbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16/f vagyok. Ugye ebben a korban elég sok probléma van az ember külsőjével, viszont ebbe anyukám beleszól, és kényszerít, hogy úgy legyen, ahogy ő akarja (megjegyzem normálisan akarok kinézni). Például általában mindig ki akarja nyomni a pattanásaimat, pedig tudja, hogy akkor nekem ránő 3-4, ha meg hagyom, akkor eltűnik. Ilyenkor lefogja a fejem, sarokba szorít és kinyomja, erre reggel több van a helyén. Kövér is vagyok és nem enged el sportolni (180 cm, 95 kg, elmennék futni de az orvos csak azt mondta, hogy ezzel a súllyal szétmennének az izületeim, szóval kondiba kéne járnom, ahol kapok erre edzést) mert nem vagyok olyan kövér (a lányok persze undorodnak tőlem és én is hányok magamtól) és ő dönti el, hogy milyen ruhákban járjak, tehát olyan ruhák, amiből kilátszik a mellbimbóm meg ilyenek.

2016. aug. 31. 19:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
180 centi 95 kilo es nem tudsz megaljt parancsolni anyudnak?! A kukidat nem akarja megmosni? Na ez a nem semmi mi lesz veled ha felnot koru leszel es csajozni akarsz vagy bulizni anyad bezar majd a szobadba?! Vegyel neki buborek foliat meg babat amit oltoztethet es magyarazd el neki h neked ebbol nagyon eleged van mar ha mind ebbol nem ert en kezdenek felni mert ez nem normalis dolog. Masik meg ha sportolni akarsz kezd el ha nem akarsz egeszsegugyi problemakat vagy csak egyszeruen jol akarod erezni magad a borodben.
2016. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovpet ***** válasza:

Futni tényleg ne fuss, de napi-kétnapi egy óra tempós séta pont jó lenne mozgásnak. Vagy szobabicaj.

Mellette helyes étkezés (már amennyire lehet, 16 évesen nyilván azt eszed, amit kapsz, de a mennyiség is sokat számít). Meg ne igyál sok cukros üdítőt, ilyesmi.


Edzeni meg, ahogy írták, lehet saját súllyal is, olvasd el a Fegyencedzés című könyvet, ami erről szól (plusz egy csomó börtönrizsa, azt ne hidd el, csak a könyv eladhatósága miatt van ott, hogy ne 20 oldal legyen az egész).

2016. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na itt van még egy nyomkodós anyjú. Kamaszkoromban nekem is ilyen anyám volt. 19 évesen berágtam kerítettem egy jó kozmetikust aki elintézte a dolgot egy kettőt ha begyulladt én nyomtam ki. Aztán amikor jött vele hogy nem kéne kozmetikushoz járnom jól összevesztem vele hogy de igen is fogok oda járni mert nem fogom hagyni hogy te nyomkodjál. Alaposan összevesztem vele ha megpofozott volna visszakézből kapja.De ilyen nem történt ergo azóta sem nyúlt hozzám. Oké hogy anya de szülőknek sem kell a hülyeséget engedni. Mondd meg neki hogy ne nyomkodjon ha nekiesik vedd el a kezét. Ha rajta van valami nekiesel te is az övének hogy megmutasd milyen. Legszívesebben pofánverném az ilyen nyomkodósokat.Sportolni meg ha nincs pénz kondira nézz utána a fegyencedzésnek és csináld otthon. Ha anyád dumál leépíted.Kaját is lehet tudatosabban csinálni. Ruha:Nyári munka többek között arra is jó hogy megkeresed az árát.
2017. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!