Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan előítéletesek a...

Miért olyan előítéletesek a szőke nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
ma 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A természetes világos szőke haj felnőtt korban ritka.

Amit látsz, jórészt festve, színezve van világos barnából, se színből.


Az emberek tudat alatt fiatalságra asszociálnak, ergó butuska, naív.


Illetve arra, hogy ezért tesznek a nők, ki akar lógni a sorból, fontos a látszat.


Valamint a kettő kombinációja szexuálisan vonzó a férfiak egy jó részének, és sokan feltételezuk, hogy ilyen célzattal lettél szőkítve.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Ha van gépkocsid, menj ki a közutakra két-három órára autókázni - és megérted!

Partiban vannak velük:

Ételfutárok

Rolleresek/kerékpárosok/gördeszkások

Szlalomozók

Nagy teljesítményű sportkocsi tulajdonosok

Driftelők


Az utakon közlekedők kétharmada (!) alkalmatlan arra pszichésen, mentálisan, hogy erőgéppel megjelenhessen közterületen, de az államnak az a bolt, ha minél többen veszélyeztetik egymást és önmagukat.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem vettem észre, hogy a szőke nőkkel bárki előítéletes lenne. Az is hülyeség, hogy ettől valaki fiatalnak és butuskának tűnik. Azért a kor szőkén is látszik egy nőn, na meg a fiatal is lehet talpraesett.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

3, mert férfi vagy, nyilván nem tapasztalod hogyan kezelnek egy nőt, én se tudom mennyi rasszista támadás ér egy romát, mert nem vagyok roma.



De nőként mondom, nagyon máshogy kezeltek amikor szőke voltam, mint amikor barna, vörös vagy fekete. Mind pozitívuma, mind negatívuma megvolt.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudom, de a környezetemben pont az idősebbeknél terjedt el a szőkés haj.


Előítéletesek sokan mert még 80-as évek elterjedt viccei alapján élnek...


Chuck Norrist sem akarják megunni...pedig rohadtul unalmas már....

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!