Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szőke haj, kék szem kombó...

A szőke haj, kék szem kombó jobban bejön a férfiaknak, mint a barna haj, barna szem?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkisem ismeri az összes férfit a világon, hogy erre pontos választ lehessen adni.
tegnapelőtt 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem igen
tegnapelőtt 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Nem ez a lenyeg egy nőben, bármelyik jó lehet.
tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.Mindkettő lehet ugyanolyan szép a maga nemében.Persze biztos vannak szőke haj/kék szem mániások,nem tudom.De ahelyett,hogy ilyeneken gondolkoztok,inkább a belsőtökön változtathatnátok,mert manapság a férfiaknak erre van a legnagyobb szüksége.
tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek igen, van, akinek nem. Nem lehet általánosítani.
tegnapelőtt 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például igen, meg a kék szemű nők tetszenek a legjobban, bármilyen színű hajjal is.

De nem ez a lényeg, nem csak ettől szép valaki.

Meg ettől nem függ senkinek a lelki értéke sem.

tegnapelőtt 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez az ideálom, de gyakorlatilag nem számít, csak külsőségek. Úgyis a belső tulajdonságok tartanak össze.
tegnapelőtt 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egy részének igen, a másik részének nem, a harmadik résznek meg nem befolyásoló tényező.
tegnapelőtt 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Megfogadtam, szőke csaj soha nem kellesz. Elég volt az a 2 szőke exem.
tegnapelőtt 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom az ismerősi körömben, hogy inkább a barnákat tartják ideálnak.


Személy szerint a világosabbakat tarom attraktívabbnak. Talán mert én is szőke-kék szemű vagyok.

tegnapelőtt 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!