Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden népben hasonló arányban...

Minden népben hasonló arányban fordulnak elő szép és csúnya emberek, vagy ez változó?

Figyelt kérdés
Ez persze nagyon szubjektív, de sokszor mennek ilyen általánosítások, hogy xy nemzet tagjai milyenek. Az angol nőkről például a közvélemény úgy tartja, hogy csúnyák, míg a magyarokat sokan dicsérik. Valószínűleg szerepet játszik az is, hogy mennyire keveredett genetikailag egy adott nép, de mindkettőben lehet szépet és csúnyát is találni. A magyarok jelentős része például elhízott, ami egyáltalán nem szép. Persze akinek a természetes szőke nők tetszenek, az valószínűleg több szépet fog látni a svédek közt, mint a görögök közt, de ez megint egyéni preferencia kérdése.

jún. 23. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Inkabb mondhatni nemzeti jellegzetességek vannak.

A magyar nőket amugy nem szépnek latják hanem k-nak. Nem sok nemzetnél divat pl a p.csanadrág. a legtobb helyen nők nem öltöznek így.

Mi a kisebbségi stylt vesszuk át valójában mivel azokkal keveredunk. Hosszu fekete haj szolarium mukorom p.csaszáj muszempilla. Itt ez az "etalon"

jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Meg a legtobb magyar nő olaszban nemetben svájcban egyenesen fizetett k. A kulfoldiek ezt latják.
jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Aki sok országban járt már és nem vak, az elismeri, hogy Magyarországon arányaiban sokkal több a nőies, csinos, igényes, szép nő, mint sok más országban. Én már kb. 30 országban jártam és pl. Mexikóban a legtöbb nő ilyen kis hasra hízós töltött galamb, a németek, angolok sem szépek, nem is adnak magukra, de például Kubában nagyon sok a vékony, formás, kerek fenekű, csini nő, több, mint itt. Norvégiában nagyon sok az extrém magas nő, arcra ugyan szépek, de nekem nem az eseteim a magasak. Szóval kinek mi, de szerintem itthon nagyon is büszkélkedhetünk csini nőkkel, ez nem jelenti azt, hogy ne lennének kövér meg slampos emberek, van az is bőven, de nem ez a leggyakoribb.
jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja mondjuk nem is tudom, miért lett a nőkre kiélezve a válaszom - a férfiakat tekintve én Angliában láttam a legtöbb helyes, sportos, igényes srácot, itt Magyarországon több a ronda, dagi pasi, mint nő, szóval csendben lehet maradni :D
jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
lehet, hogy egy külföldi nagyon egzotikusnak és gyönyörűnek találja a magyar arcokat, mert számára az a különleges, míg nekünk ez átlagos. plusz ha elmész külföldre, egy másik néphez, akkor van az a turista-luxus, hogy mindenben inkább a szépet látod
jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív, mindenhol vannak szépek és csúnyák.
jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Van ahol egyértelműen sokkal több a szép máshol meg sokkal több a csúnya

Logikus hiszen így működik a genetika

jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A globalizáció kevés előnye közül az az egyik, hogy így az egész világ egyre szebb, mert egyre több helyen ott vagyunk, mi magyarok is, meg a többi szépek is. :))
jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!