Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan lány szerintetek...

Létezik olyan lány szerintetek, aki hozzám hasonló? Lent.

Figyelt kérdés

Olyan aki nem mutogatja nagyon magát a közösségi oldalakon, szeret olvasni, nem nyomkodja folyton a telóját, és nem a pénzt nézi.

Talàlni ilyen lányt?



máj. 30. 13:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És a retro zenéket, és dolgokat kedveli mint én.
máj. 30. 13:39
 2/18 Kólauborkával ***** válasza:
89%
Csak arra vigyázz, hogy ez a 3 nő soha ne találkozzon és békesség lesz.
máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól tartok egy sincs ilyen. :D
máj. 30. 13:45
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Annyira elégedett vagy magaddal, hogy olyan embert keresel, mint amilyen te vagy? Miért?


Egyrészt a világon mindenki egyedi, akkor is, ha szerinted rajtad kívül az emberiség egy nagy massza.

Másrészt ha azt fogadod el, és csak azt keresed, ami benned megvan, akkor nem fogsz újat tanulni, fejlődni. Ha ez számít esetleg.


Amúgy a gyakorit egy közösség használja, és te ide írtál. Jájj :)

máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jól beszóltál, ami pont nem érdekel... :D

Csupán kíváncsi vagyok hogy mostanság, minden csaj divat ri*anc e, vagy vannak még normálisak.

máj. 30. 13:49
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is ilyen vagyok és a legtöbb barátnőm is. Azért ezek a dolgok önmagukban elég általánosak, nem értem, hogy számodra miért tűnnek ezek olyan ritkaságnak.

Ezek egyébként pont olyan dolgok, amikhez könnyen lehet találni közösségeket, ahol barátkozni és ismerkedni is egyaránt lehet.

23/N

máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen, létezik egy csomó olyan lány, aki az introvertáltsága miatt különbnek hiszi magát az összes többi lánynál.


Amúgy mit szoktál csinálni? Mert első sorban az határoz meg, nem pedig az, hogy mit NEM csinálsz. Gondolom (/remélem) nem csak mások által kitalált, tömeggyártott fikciót fogyasztasz, hanem éled a saját életedet, fejleszted magad, és emlékeket is szerezel...

máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem vagytok megveszve Azariah-ért, hallgatnátok helyette 90-es évek zenéit?

TNT, Padödő, stb?

Nem izgat titeket ha egy pasinak nincs kocsija, hanem busszal megy randira?

máj. 30. 14:03
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Azt veszed csak észre, ami, aki feltűnő, vagy nagyon kiélezed az egészet.

Az ismerőseim között nincs aranyásó ri*anc, sem insta sztár.

A pasik kocsival járnak, mert van annyi sütnivalójuk, hogy fenttartsa, de mi köze ennek a ri*anckodáshoz?

Ne a külső alapján ítélj, lehet attól "normális" egy nő, mert csinosan öltözködik és lefotózza magát.

máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Kerdezi csavoka, aki baratno castingot szeretne.
máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!