Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan lány szerintetek...

Létezik olyan lány szerintetek, aki hozzám hasonló? Lent.

Figyelt kérdés

Olyan aki nem mutogatja nagyon magát a közösségi oldalakon, szeret olvasni, nem nyomkodja folyton a telóját, és nem a pénzt nézi.

Talàlni ilyen lányt?



máj. 30. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Amiket írtál, az ízlés kérdése, nem lehet általánosítani, nem két csoportra osztva élnek az emberek.

Én szeretem a tűsarkút, a szép kocsikat és Azariah-t.

A középiskolai barátnőm még mindig bakancsban jár (30+-osak vagyunk) és nincs tvje.

Senki nem áll úgy közel hozzám lelkileg,vagy ért meg egy

pillantásból, mint ahogy ő.

Lépj ki a komfort zónádból.

máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

"...minden csaj divat ri*anc e, vagy vannak még normálisak."


Magadhoz méred a normálisat... azért majd gondold át, miért olyan fontos számodra ez az egózás :) Meg hogy miért akarsz mindenáron "normálisnak" lenni, pláne a saját mércéd szerint.


Nagyon sajnálom, ha szerinted beszóltam, de buksisimogatással nem sokra mész, a valóságot meg még nem tudod viselni. Ne add fel, kívánom, hogy találj barátokra.

máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
hidd el vannak ilyen lanyok. csak nem beszelnek veled mert latjak rajtad hogy egy g3ci vagy aki egybol arra megy nehogy elvigye a csaj a nemletezo penzet.
máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

#8

Személy szerint se Azariah, se Padödő nem érdekel. Számomra ugyanolyan érdektelen a kettő. Aztán olyan is van, aki mindkettőt szereti. Olyan is, aki szeret olvasni és szereti Azariah-t, és olyan is, aki szereti a Padödőt, de elvárja, hogy autóval vidd mindenfele. Az emberek változatosak, nem lehet egy lista szerint kategorizálni őket.


Olyan embert sose fogsz találni, akiben 100%-ban azonos a gondolkozásotok és ízlésetek mindenben. Ez egy lehetetlen elvárás, nem is érdemes ragaszkodni hozzá. Nem attól lesz jó egy párkapcsolat, ha egymás klónjai vagytok a pároddal. Én például nem szeretem a focit, mert egyszerűen unalmasnak tartom, ellenben a párom szereti, rendszeresen kimegy mérkőzésekre a párjával, ami nem zavar. Van több tucat közös hobbink, nem baj, ha néhányat nem egymással élünk meg.

23/N (#6)

máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

A világ nem ennyire fekete-fehér.

Az én szememben, aki nem lövi magát, vagy nem issza halálra magát minden este, az normális.

A zenei ízlést, öltözködést egyáltalán nem lehet összehasonlítási alap, hiába vagy a te életed főszereplője, a világé nen leszel.

A kiindulási pont az EMBER és nem te.

Rossz helyen keresel barátokat, tágítsd a világod.

máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elég kevés pontot adtál meg, dögivel vannak emberek, akikre ez illik. Napi incel.
máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
*napi megsértődött incel, aki inkább mindenkit lepontoz,minthogy elgondolkodik tízenx ember egyöntetű véleményén.
máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gabor49 ***** válasza:
na ilyen nincs
máj. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!