Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki most megnyerte az ötöslott...

Aki most megnyerte az ötöslottót ő most boldogtalan?

Figyelt kérdés
..ugye mert a pénz nem boldogit..
tegnap 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
sztem hirtelen sok barátja lesz...
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Az első időszakban nagyon boldog, ami idővel lanyhulni fog, mert meg tud ugyan venni mindent, ami kell/nem kell neki, de nem fog ezekkel boldog lenni egy idő után, mert telitődik mindennel, így semmi sem lesz már neki érdekes, izgalmas.
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén én nem hiszem, hogy boldogtalan lenne. Én biztosan nem lennék az.

És természetesen nem maga a pénz boldogít, hanem mindaz, amit vele/általa meg tudsz venni, el tudsz érni, meg tudsz valósítani…

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Biztos kormányközeli az illető, nem egy átlagember... Nem vagyok összeesküvéselmélet hívő, de nehéz elhinni, hogy kispistának hagynák, hogy ennyi pénzt nyerjen. Szóval meg fog tudni vele birkózni az illető.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Durkheim szerint életveszélyes állapotba került. Aki ismeri munkásságát, tudja, mire gondolok.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A pénz nem boldogít, de a tudat és életérzés, hogy holnap reggel nem kell ébresztőórára kelnem, nem kell bezötykölődnöm az utált munkahelyemre, elviselni az inkompetens kollégákat, nem kell bent rohadnom egész estig, az felülmúlhatatlan.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ ki az.

De sokaknak be tud tenni.

Olvastam ilyen sztorikat, hogy van egy házaspár. Nyeremény után válás ugye. És utána nem tudnak kialakítani normális őszinte, emberi kapcsolatokat, mert kivel tudnának? A milliomosokkal nem egy a kulturájuk, a szegényebbeknél meg bejön, hogy a pénz köti össze őket. Elég fura helyzet.


De szerintem egy kreatív valami aki tudja alkotásra használni a pénzt tartalmas dolgokhoz juthat. Bár itt is bejön, hogyha nem ért az üzleti részhez, akkor lehet bukták fognak jönni és vagy lehúzzák, vagy csak nem tudja majd tartani a piaci versenyt.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Senki. Jön az év vége, szimplán leírta a szerencsejáték zrt. Nincs olyan hogy valaki milliárdos lesz a lottóval.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Biztos az.Most azon kell agyalnia hogy titkolja el mások elől,hogy ő a nyertes.
ma 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ hány éves, ha 60, akkor már mindegy hogy nyert, elment az élete.

Ha fiatal, akkor előtte az élet és soha nem kell dolgoznia, szabadon élhet.

ma 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!