Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok olyan dolgokról...

Szoktatok olyan dolgokról álmodozni amiről tudjatok, hogy valószínű soha nem engedhetitek meg magatoknak?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos eléggé gyakori szokásom, és rosszul/rossznak érzem magam miatta, de tudom, hogy ezek nem okoznak lelki “kielégülést” és nem ettől lesz boldog a “belső” de azért mégis jobb lenne saját otthonban terpeszkedni, és az álomautómmal közlekedni mint albiban, félve attól, hogy mikor oda megyek haza mikor szúrnak le a buszon. De amiért állandóan ilyen dolgokon gondolkozom, hogy milyen jó lenne, úgy érzem hogy telhetetlen és vagyok, mikor valakinek albérletre sem telik, és bűntudatom van.
ma 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem megvehető tárgyak, hanem átélhető élmények.

Pl. hajózni néhány emberrel az Atlanti-Óceán északi részén egy kicsi hajóval, mint Thor Heyerdahl vagy Fa Nándor. Természetesen nincs ettől bűntudatom.

ma 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis olyanokról,aztán felébredek.
ma 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!