Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek segíteni,...

Hogy lehet valakinek segíteni, akinek a panaszkodás a lételeme?

Figyelt kérdés
Van a családban egy ember, akinek segítenék, de nem tudom hogy.. röviden a sztori, elment vérvételre, és ugye ő is meg tudja nézni az eredményt, elég sok eltérés van. Erre elkezdi szidni a dokit, hogy nem is nézi meg, leszarja stb.. mondtam neki, hogy menjen vissza hozzá csak amiatt, hogy megbeszéljék mi legyen, mit javasol. Hát azt nem. Mért? Mert akkor megoldódna a baja, és nem tudna kit szidni meg panaszkodni? Én jót akarok neki, de komolyan mondom felidegesített, ezt meg is mondtam neki.. hogy lehet egy ilyen embernek segíteni? Mert egyébként nem szeretném ha baja lenne, segíteni akarok, de nem hajlandó elfogadni a segítséget. Mi baja van az ilyen embernek, figyelemhiány? Vagy mi ez?
tegnap 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet a munkahelyérol el sincs engedve.
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van. Biztos elolvassa ,melyik eredmeny nit jelent.
tegnap 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, nyugdíjas
tegnap 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Alighanem figyelemre, együttérzésre vágyik. A megoldással azt vennéd el tőle, ezért az nem kell neki.
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szembesíteni azzal hogy azért ő is tehetne valamit a saját életéért.
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!