Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legenda vagy valóság, hogy a...

Legenda vagy valóság, hogy a túlsúlyos embereknek van valami extra testszaguk alapban?

Figyelt kérdés
tegnap 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Az vagy, amit megeszel. A kövérek nagy része nem nézi, hogy mit eszik, csak eszik. A szar kajától meg büdösebb leszel, mint a tiszta ételtől.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Elképzelhető, hogy jobban izzadnak, a zsírredők között, a combok között panghat a bőr, nehezebben tisztálkodnak, a hormonjaik sem működnek megfelelően, stb.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Hú, látom sokan magukra ismertek az egyes válaszomban. 👏 Attól, hogy lepontoztok, még nem fogtok lefogyni, vagy nem lesz rózsaillatú a testszagotok.
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Aki kövér az általában igénytelen a kinézetére és aki igénytelen a kinézetére az hajlamos nem megfelelően tisztálkodni.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Mivel jobban is izzadnak és annak azért jobban van szaga így igen.

Volt egy kollégám brutál kövér volt, alig bírt menni is, nem is értem miért vették fel, holott emiatt a munkáját sem tudta rendesen elvégezni mert saját magát alig bírta el. Minden apró mozdulattól ömlött róla a víz, fújtatott és akkor erős testszaga volt na meg láb szaga simán kiszivárgott a cipőjéből a büdös láb szag ami brutális volt. Hónaljszagáról nem is beszélek. Az volt az érdekes hogy nem zabált összevissza mindent, akkor állítása szerint már egy ideje benne volt az életmódváltásba, előtte tényleg zabált, de akkor is a mozgás hiány miatt hízott el meg a sok nasitól csoki, chips stb... miatt. Persze hiába fürdött napi szinten, munka után is mindig láttuk hogy megy be zuhanyozni és akkor utána egy ideig nem volt gond, de amint kimentünk a gyárból és már felszálltunk a buszra már kezdett izzadtság szaga lenni. Sokszor műszak közben is fújta magát dezodorral, meg volt valami brutál kellemes illatú parfümje azzal is befújta magát, cipőjét is minden szünetbe levette és befújta szagtalanítóval, de nem hatott sokáig, ez volt a baj. Ő azért próbált tenni hogy elviselhető legyen, de nem tudott mindent megtenni. A fogyás sem ment gyorsan, bár eltelt azóta 4 év és láttam facebookon hogy azért már fogyott elég szépen és állítólag most kamionozik de többet nem tudok róla.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont cáfolnám szerintem nem igaz.. Van egy 150 kilós munkatársam, nehéz fizikai munkát végez és soha nem éreztem hogy büdös lenne. Van egy 80 kilós is ő teherautó sofőr és nem lehet mellette meg maradni. Ha utána vezeted az autót, érzed az utastérben a szagát.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A higiénia nem ezen múlik. Nekem volt átlagos súlyú, de izzadtságszagú, büdös szájú, zsírosfülű, osztálytársam,, akinek konkrétan koszcsíkok voltak a nyakán, meg olyan munkatársam is később, akinek soha nem volt rossz szaga kövéren sem. Mivel barátok vagyunk, elég közel szoktunk lenni egymáshoz.

Én voltam mindkét oldalon, kövéren is, és most már egészséges súlyúan is, és soha nem voltam büdös. Én lennék az első ember akit zavar,mert elég érzékeny vagyok a szagokra. Használok dezodort, parfümöt, lábdezodort, sampont, napi szinten fürdök satöbbi. Ezekre mindig is nagyon figyeltem.

ma 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem. Extrém büdös kövér emberrel még nem hozott össze a sors, ellenben extrém vékony és pusztítóan büdös idősebb (50+) fickókkal igen. Van egy nyugger otthon egy bolt mellett ahova járok. Olyan iszonyat kondenzcsíkot húznak maguk után télen-nyáron, hogy borzalom. És nem, nem demensek, egyszerűen nem fürdenek. Undorító.
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!