Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Vámpírnaplók valóság...

Ha a Vámpírnaplók valóság lenne, akkor te lennél vámpír? Akarnád?

Figyelt kérdés
Ilyen jó sorozatot még nem láttam. Én lennék szívesen.

aug. 19. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azok függők. Mint pl a cukorbetegek ha nem kap inzulint akkor uristen mi lesz.
aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igaz, de sokkal jobb lenne mint embernek lenni.
aug. 19. 09:57
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én lennék, mert tetszik az örök élet meg az, hogy nincsenek betegségek. Mondjuk ami nem tetszik a sorozatokban lévő vámpíréletekben, hogy mindegyik tele van drámával, mindig van valami ellenség, én olyan vámpír akarok lenni, aki nyugiban él, valami átlagvámpír átlag jó fej vámpírhaverokkal, átlag problémákkal😄
aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Eleve egy toxic dolog hajtja csak őket ez a betegségük csak. Vergődnek csak az "életben". E körül forognak csak.
aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Mert akkor unalmas lenne a sorozat ha nincs ellenség meg dráma. Túl tolják mert a valóságban ennyi szarság senkivel nem történik. De hát így izgalmasabb. Mindenesetre rengeteg jó képességük van. Nekem tetszene.
aug. 19. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

De ha valóság lenne a sorozat lenne szarság, nem is kevés.

És ha vámpírok léteznének, létezne a többi teremtmény is amik a filmben.

Így koszi, nem lennék vámpír, fene se akarna harcolni a vérfarkasok, utazók, vadászok, eretnekek ellen...

aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én lennék akkor is. Még az is ezerszer jobb izgalmasabb mint embernek lenni. Baromi unalmas ez a világ.
aug. 19. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:

A manipulálás érdekelne a legjobban , megnéztem a sorozatot igen még régen :)


mindenki azt tenné amit szeretnél....amikor belenéznek az ember szemébe és amit mondanak azt teszik...még pénzre sem lenne szükségem soha

aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert én mindig is vérfarkas "párti" voltam😅
aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nope. Az kéne még hogy örökké éljek.
aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!