Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érzed magad most?

Hogy érzed magad most?

Figyelt kérdés
Úgyis anonim oldal kérlek írd őszintén, öntsd ki a lelked egy mondatban vagy akár egy szóban, vagy ha akarod egy sztoriban, hogy megnézhessük többen, mik vannak. :D Lehet szomorú/bánatos, depressziós, gyötrelmes, szégyenteli, öngyi típusú vagy bizakodó/reményteljes örömáztatta boldogság felé hajló mindent szívesen látnék, és az alapszándék nagyon jóindulatú. Köszönöm. ❤

jan. 30. 20:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én pl. depressziós voltam, még most is van egy kis nyoma, csak közben leesett hogy mi az oka, és kiderült hogy nem a szülők amit egy idő után mindig hittem. Nem jártam szakembernél pedig már ott tartottam hogy kell, miközben szégyelltem is volna ezt, de már belementem volna, pedig nem voltam valami pénzes, sőt, de már odáig jutottam hogy muszáj. Végül mielőtt mentem volna történtek a belső átváltozások, amik nem is valami nagy említésreméltóak csak észrevettem hogy szivatom magam. Ez durván hangzik, de mikor ezt észrevettem csak a belső hozzáállásom változott szinte automatikusan. Azóta sem értem tisztán mi változott bennem, úgy tűnik hogy csak abbahagytam valamit ami már nem tetszett, mert a negatív irányba egy végtelen történet megy. Csak megértettem hogy csinhatom azt örökre mert képességemben áll, de abba is hagyható. Kipróbáltam működött de nem volt jó, és szabad vagyok abbahagyni. Így indult nálam. Így tértem a másik oldalra ami a valóság.
jan. 30. 21:28
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyedül :D Egyébként volt már rosszabb is, de ez a jótól azért nagyon messze áll.
jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szia, a jó mindig itt van a sarkunkban.
jan. 30. 21:34
 4/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkit maximumra pontozok, sajnálom hogy van aki lepontoz, de ez nem is olyan rossz :)
jan. 30. 21:35
 5/19 A kérdező kommentje:
A jó az alaptermészetünk :)
jan. 30. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Reményteljes! Az illik a hangulatomra....
jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A jó szándék mindig kilátszódik.
jan. 30. 21:40
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 Az nagyon szép, éld is meg ezt, és minden jó lesz.
jan. 30. 21:41
 9/19 A kérdező kommentje:
Imádom a reményteli hangulatot, ez annyi mindenre jó :)
jan. 30. 21:42
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát, reménykedni azt mindig, bármiben lehet!

Az olyan optimista hozzáállás, az élethez!

jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!