Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A modern életben az embernek...

A modern életben az embernek tulajdonképpen nincs szüksége társra?

Figyelt kérdés
Most ha úgy nézzük gazdasági értelemben teljesen függetlenné váltunk egymástól. Felnövök, elvégzek egy egyetemet, elhelyezkedek egy jó cégnél, gyűjtöm az élményeket, utazás, szórakozás, autó, telefon, befektetem a pénzt valami jövedelmező alapokba, hogy legyen tartalékom, öregkoromra bevonulok a nyugdíjasotthonba, ahol kényelmesen el leszek és kész, ezzel el is telt az élet.

tegnapelőtt 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Párapcsolatrs nincs feltétlenül, szoros emberi kapcsolatokra viszont igen.
tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Ellenkezőleg. Soha nem volt még ennyire szüksége az embereknek társra, mint manapság. Csak már túlságosan válogatósak lettünk,és az igazithajhássza mindenki,egy olyan ideált,amilyen talán nincs...
tegnapelőtt 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért kellene valakinek, akinek nincs partnere "mindenért taxit hívni, költöztetőt, futárt"?

Nekem pl van autóm - nem 30 éves roncs, hanem normális -, ezért ezek nem okoznak problémát. Költözéshez meg eleve szakembert hívok, nem akarom cipekedéssel tönkretenni magam.

tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

#13: Direkt az értetlenkedés elkerülésére soroltam fel példákat...


#10

tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Embere válogatja, de lényegében valóban nincs, mert majdnem mindent el tud egyedül látni, érezni meg minek?
tegnapelőtt 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a társat úgy veszed, mind valakit, aki csak anyagi és kényelmi szempontból van veled, akkor valóban, elhagyható.

Viszont, amíg nem találod meg azt az embert, aki mellett bármi is legyen, szívesen kelsz és fekszel, aki mellett biztonságban és szeretve érued magad - kívánatosnak, elfogadottnak minden hibáddal, addig nem is tudhatod, mi az igazi társ.

Sajnos mostanság ez az állapot akkor is ritka, ha van partnered. Attól még nem a társad. Van az a közhely, hogy "jóban, rosszban". Míg ezt át nem éled valakivel, és nem "bizonyít", nem is tudod meg, mi a valódi bizalom. Ezeket a dolgokat nem lehet kényelemben, szexben vagy pénzben mérni. Messze magasabban vannak ezek az érdemek. Majd rájössz, ha lesz alkalmad. Ha pedig nem, sajnos sosem tudhatod meg, mirők maradtál le.

tegnapelőtt 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Röhögve elköltöztettem a teljes motyóm (beleérve íróasztalt visszaszerelve lapjára) BKV-val meg gyalog 9 alkalommal, és ebbe nem számoltam bele egyet, mert akkor papucsban hordtam át a szomszéd lépcsőházba, mert maradni akartam a környéken és pont volt ott egy kiadó lakás. Bármit megoldok egyedül, szerelőt egyszer hívtam, akkor is a tulaj kérésére, hogy ellenőrizze szakember is a gázkonvektort.

Szükségem van társra/barátokra. Nem azért, hogy legyen segítségem, mert nincs rá szükség, de egyébként ha lenne, pénzen mindent tudsz venni. Bejárónőt, házvezetőnőt karbantartót, szexpartnert, ápolót, bármit. Hűséges társat, vagy nagyon jó barátot, akivel leülsz sörözni, vagy együtt néztek le a világra valamelyik kilátóból, meg világmegváltotok hajnalig, vagy csak csendben ültök egy tó partján, azt nem.

tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!