Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lebuktatnátok-e a kollégátokat...

Lebuktatnátok-e a kollégátokat a felesége előtt válaszként a sok szemétség miatt,amit ellenetek tesz?

Figyelt kérdés
Adott egy munkahely, ahol négyen dolgozunk egy csoportban.Az egyik kolléga 35 éves, bunkó,tuskó,nárcisztikus,szemétkedő,beszólogató,elviselhetetlen fazon.Mi,azaz a többiek 45-50 közöttiek vagyunk. Mióta kinevezték helyettes vezetőnek,azóta még durvábban.Sajnos minden nap el kell viselnünk a szemétkedéseit.Viszont tudom,hogy a felesége mellett,aki 4 hónapja szült,van már másfél éve egy fiatal barátnőcskéje,akinek az albérletét ő fizeti.Szinte minden nap megy hozzá d..ni. Ti lebuktatnátok,hogy kapjon már az élettől egy pofont? Fizetne szép is tartásdíjat, mert a nagyobbik gyerek meg fogyatékos,az asszony otthon van vele.

tegnap 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bizonyítani? Állítani mindenki tud dolgokat. Aztán nehogy te legyél elővéve visszakézből egy kis rágalmazásért.


"bunkó,tuskó,nárcisztikus,szemétkedő,beszólogató,elviselhetetlen "

A nárcisztikus továbbra sem a negatív jelzők szinonimája.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg vezető vagy akkor ideje 4szem között helyretenni, hogy moderálja magát.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es! Igen, tudom természetesen, így rágalmazás kizárva.
tegnap 21:54
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es! Nem lehet. Aki kinevezte, védi mindig, mert rokon.
tegnap 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az nem az én dolgom. Az viszont, hogy hol dolgozok és hogyan bánnak velem már sokkal inkább. Érdemes lenne határozottan beszélni vele, ha ez nem segít, akkor felmondani.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1-es! Szerintem nagyon is negatív. Nem lehet pozitív tulajdonságnak nevezni. Na de nézzük,mit mond erre Barcs Kriszta: (1) Nagyzoló elképzelés saját fontosságával kapcsolatban (pl. saját tehetségét és eredményeit eltúlozza, megfelelő teljesítmény nélkül elvárja, hogy felsőbbrendűnek és kiválóbbnak ismerjék el).
tegnap 22:04
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös! Igen, ezt kellene. De a munkahelyemet,munkámat,a többi munkatársamat (300 emberről van szó) szeretem,és ők is szeretnek engem,mert én szakmailag is toppon vagyok,emberileg is. Szóval 1 hülye ember miatt felmondani?
tegnap 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És a szarkavaró férget milyen tulajdonságnak neveznéd?
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem bosszúból, de igen, szólnék a feleségének. Megérdemli, hogy tudjon róla
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha. Nem tennék tönkre egy családot sem. Te zsarolni akarod, meg spicliskedni. Úgy kirúgnálak hogy a lábad nem érné a földet.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!