Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan làtjàtok ha valakiket...

Hogyan làtjàtok ha valakiket komasàg köt össze és valamelyikük elveszíti az egyik szülőt mennyire szemétség ha a màsik nem megy el a temetésre?

Figyelt kérdés
Pàr hónapja döntötte el hogy nem akarja annyira ezt a baràtsàgot.Persze nem beszêltek róla.A halàl eset pàr napja történt és kérdezett engem erről az illető.Mondtam lehet el kellene menni de nem tudok màst mondani akkor mondta ő is úgy érzi,de végül nem ment el.Nincs kedvem erről màr témàzni.Én ettől a " baràtnőtől" 8 éve elmaradtam meg nem is voltunk olyan szinten baràtnők.Én nem mentem el a temetésre,dolgoztam.Sablonos részvétet kivantam a facebook oldalan privatba nem irtam neki.Magamban se vagyok biztos ez igy jo volt. A masikban sem aki nem ment el,ők jobban jóba voltak ő részt vett a màsik életének eseményeiben,összejövetelein.Azt meg kell hagyni ez a baratno aki elvesztette a csaladtagjat mindig aldozatnak erzi magàt és ez sokaknak faraszto.
aug. 4. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ez az egész végtelenül elkeseritő, pláne az utolsó mondat. Szar dolog hogy egy tragédia történik valakivel, aztán a barátja, akivel "részt vettek egymás életének eseményeiben" nem hogy magára hagyja amikor szüksége lenne rá, de még ki is pletykálja, hogy milyen fárasztó tud lenni az önsajnáltatása.


De gondolom még mindig jobb nem elmenni, mint kötelességből elmenni, aztán ott feszengeni felesleges teherként. Csak azt nem értem hogy ha így fárasztja ez a lány azt az illetőt akiről beszélsz, akkor miért barátok egyáltalán?

aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar par honapja nem akar vele talalkozni.Igen ez valoban ovon aluli utes.Amugy en is elgondolkodtam ez a no nekem is baratnom- e? Ami nagyon furcsa volt hogy mutatta az uzenetet amit o irt mikor kozolte a halal esetet es eleg gunyos hangnemben olvasta fel mivel az illeto szeret eltulzo kifejezeseket hasznalni. Mint mondtam en sem mentem el,nem is fenyezem magamat regen okkal szakitottam ezt meg de sajnalom a nőt.A masik kozelebbi baratno meg irgalmatlan volt.O igy szo nelkul hagyva szakitott meg kapcsolatot szomszedasszonyaval is ahova azelott napi szinten atjart.Meg ha lat messzirol ismerost,masik baratnot az utcan mindig mondja jaj forduljunk le nincs kedve hozza.Gondolom ezt mondja ram is amikor engem lat messzirol ha massal van mert lattam mar nem akar olyankor eszrevenni.
aug. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!