Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkeserdésre adhatnak okot 29...

Elkeserdésre adhatnak okot 29 évesen?

Figyelt kérdés

29 évesen ha egy férfinak nincsenek barátai és szingli meg a családtagjain kívül nem is nagyon van kivel beszélgetni, raadásul még jelenleg munkája sincs.

Nem troll kerdes


ma 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Pszihologus kellene ilyen esetben?
ma 19:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Lenne olyan aki ilyen helyzetben neki keseredne?
ma 19:49
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
46%
É ma nagyon el vagyok keseredve. Az idén most halt meg a harmadik barátom rákban. Egyedül maradtam, csak asszonykám van még velem.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából mi akadályoz abban, hogy változtass? Keress munkát, aztán keressük hobbit, például valami sportot. Ott lehetnek barátok is.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elkeseredés helyett keress munkát, ismerkedj
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adhat, de igazából minden felfogás kérdése.


Illetve bár nagyon nehéz, nem szabad másokhoz hasonlítani magad és a közösségi médiából konklúziókat levonni.


Az emberek 95%-a rettentően unalmas és sivár életet él a szürke mindennapokban, csak a negatív (bár kinek mi a negatív) dolgokat nem szoktuk megosztani egy közösségi felületen. Sz.r képet se tesz ki senki magáról. Ez egyértelmű.


Azt el kell fogadni, hogy 25 éves kor felett kopnak a barátok és az összejövetelek, de ez nem azért van mert sz.r ember vagy, hanem azért mert az emberek többsége megállapodik, partnerkapcsolatban él, és igazából manapság senkinek nincs ideje semmire. A mai netes világban amúgy is be vannak zárkózva az emberek, nem az van mint 15-20 éve hogy a személyes kontakt előtérben volt, minden online zajlik, nem a valóságban.


Én most leszek 34, Ausztriában élek már elég régóta, most ha megkérdezed hogy vannak-e barátaim, akkor azt mondanám hogy nem. Nyilván vannak emberek akikkel jó viszonyt ápolok, de én barátságnak azért nem hívnám.


Magyarországon ugyanez van mikor hazamegyek. Összefutok 1-2 emberrel, de nem mondanám, hogy bárkivel is olyan "mély" barátság lenne.


A Majka mondta azt (és lehet utálni meg ózdi parasztozni, ebben szerintem igaza van), hogy az ember 16-18 éves koráig szerez barátokat, onnantól kezdve maximum jó kapcsolatokat ápol.


A munkahely is ilyen. Oda nem barátkozni járnak az emberek. Vannak akikkel jobban ki fogsz jönni, vannak akikkel egyáltalán nem, de alapvetően igazán mély barátságok nem fognak köttetni ebben a korban már.


Viszont mint írtam, ez nem feltétlen a te hibád, így működik a társadalom.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!