Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért redflag nőknél ha taxis...

Miért redflag nőknél ha taxis vagy?

Figyelt kérdés
Miért ennyire nívóalatti ez a szakma nők számára? 33 vagyok és amikor megtudják mit dolgozok kb ghosting. Sportolok, keveset iszom, nem dohanyzom, olvasok, igenyesen oltozkodom, pénzügyi gondjaim sincsenek. Személyesen vagy online is minden jól alakul míg elő nem kerül mit dolgozom. Konkrétan, ha hazudok a szakmámról adott hogy bármilyen irányba elmehet a kommunikáció, de ha őszinte vagyok levagyok nézve és semmilyen szinten nem kíváncsiak a személyiségemre. Miért?

ma 05:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
35%
#egy taxisban megbízni
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom másnak mi a baja, nekem az lenne hogy a legtöbb taxis (legalábbis a mi környékünkön) este és hètvégén dolgozik. Szóval amikor nekem épp szabadidőm van. Nem sok értelmét látom olyan kapcsolatnak ahol nincs közös szabadidőnk.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Ritkán utazom taxival és akkor sem Budapesten, de nekem nincs rossz tapasztalatom velük. Viszont megdöbbentenek azok az általánosító vélemények, amiket itt némelyektől olvastam. Ha cigányokról írna valaki általánosítva ilyeneket, rég törölték volna a választ.

Szóval én megfordítom: nem vagyok taxis, de nálam egy nőnél kizáró ok lenne, ha akár a taxisokkal, akár más foglalkozásúakkal kapcsolatban ilyen előítéletes lenne.

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
25%
13# Az előítéletekkel kapcsolatban igazad van. De sajnos van a tapasztalat, ha eleget éltél és/vagy ráadásul közelében vagy a szakmának.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
AZ ha valaki dolgozik az nem redflag... az a redflag... ha nem dolgozik..
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
@13 Almát a körtéhez. Cigánynak születik az ember, taxissá meg válik.
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!