Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért redflag nőknél ha taxis...

Miért redflag nőknél ha taxis vagy?

Figyelt kérdés
Miért ennyire nívóalatti ez a szakma nők számára? 33 vagyok és amikor megtudják mit dolgozok kb ghosting. Sportolok, keveset iszom, nem dohanyzom, olvasok, igenyesen oltozkodom, pénzügyi gondjaim sincsenek. Személyesen vagy online is minden jól alakul míg elő nem kerül mit dolgozom. Konkrétan, ha hazudok a szakmámról adott hogy bármilyen irányba elmehet a kommunikáció, de ha őszinte vagyok levagyok nézve és semmilyen szinten nem kíváncsiak a személyiségemre. Miért?

ma 05:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon kevés szakmával szemben vannak előítéleteim, de a taxis ide tartozik. Munkámból és életmódomból kifolyóan rengeteget taxizom szerte a világban. Míg mondjuk a vendéglátásban nagy a szórás, valahol kiváló a kiszolgálás, máshol kimondottan bunkó, addig a taxisok egységesen haramia-mentalitásúak. Kibulizott kartellezés Budapesten, a piacgazdaság teljes ignorálása, érdékérvényesítés a város működésének megbénításával, jelentősen jobb szolgáltatások kitiltatása (Uber, Wundercar, etc.), a hatósági árak ellenére is sok hiéna. Kimondottan taszító.
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Nálam nem az
ma 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Buszsofőr vagyok.


Ugyan ez. Szó szerint. :)

ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nő: mi a szakmád? Mit dolgozol?

Te: én vagyok a szállító!

ma 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Tudom hogy te vagy az 1% kivétel, de akiket taxisokat ismerek buták, bunkók, arrogánsak. Előítéletesek vagy utóítéletesek az emberek.
ma 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Minden taxis egy bunkó paraszt. Sajnálom, hogy ilyen közösségbe kerültél.. ezt le nem mosod magadról, még akkor se, ha te épp nem vagy ilyen. De gyanítom nem véletlenül taxizol te sem... a véredben van
ma 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

#3 ez azért érdekes, mert a buszos Fodorgraphy pár hónapja posztolt egy hosszú ömlengést arról, hogy a buszvezetők mennyire kapósak a nőknél. Már akkor sem értettem vele egyet, de ezek szerint a szakma álláspontja sem egységes :) Ő egyébként olyasmikre hivatkozott, mint hogy udvariasak kell lennetek, "jól fizető" fix állásotok van stb.

Amúgy én utaztam már olyan taxis sráccal, aki tök normálisnak és szimpinek tűnt de a többségükben nem tudnám ezt elmondani.

ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7:

Fodorgraphy...na azt az embert hagyjuk, annak valami baja van, mert szinte csak hisztizős posztokat rak ki, meg mindenen csak vihog, teleb*ssza a psoztot a vihogó heherésző emojikkal, de vagy 50 db-al, mint egy 14 éves hülyegyerek. Valami nagyon nem stimmel azzal az emberrel. Egy infantilis pöcs.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Hiaba toroltek a valaszomat de a noknek akkor se jo semmi
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
52%
Az 1#es nagyon jól leírta a gazdasági, mentalításbeli problémákat. Én női oldalról még azt tenném hozzá, hogy a taxisok jelentős része éjszakában is járatos, es sokszor fuvaroznak, ismernek prostikat, könnyű vérű nőket. Valahogy hosszútávon nem tudnék egy taxiban megbízni, sok nekik a kísértés. Nee haragudj, ha Te nem bagy ilyen. Amúgy vannak jó fej taxisok is, a haveri körömben is de mint pasiban soha nem bíznék bennük.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!