Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak hasonló emberek, akik...

Vannak hasonló emberek, akik csak virtuálisan élnek?

Figyelt kérdés

Mindig is introvertált voltam.

Már gyerekkorban sem értettem miért szeretnek az emberek bulizni, vagy miért akarnak párkapcsolatot.


Amíg nem volt internet, addig tvt néztem vagy videójátékokkal játszottam.


Mióta van net még jobban a virtuális térben vagyok.

Pl chatoldalakon jól eldumálgatok, és ennyi nekem bőven elég is, nem igénylem a személyes kapcsolatokat.

És teljesen jól érzem magam így, hogy csak filmezek, zenét hallgatok, edzek, és online beszélgetek, így élek vagy 10 éve, és nem is unom, és bármennyit letudnék így élni.


Olvastam a hikikomorikról, ők hasonlók, akik szinte a lakásukban élik le az életüket, és így érzik jól magukat, gyakori hogy home officeban dolgoznak, így még munka miatt sem érintkeznek sokat emberekkel.


tegnap 04:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Én is ilyen vagyok, de érzem ez nem jó, mert a világ és az életben sokkal több van. Színesebb , több élmény, szexualitàs téren is. Szóval nálam már eljött az a pont, hogy változni akarok, csak hát nem könnyű. Apró lépésekben haladok.
tegnap 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kényszerből én is nagyon hasonlóan élek. Van egy alapbetegségem, ami több dologban korlátoz, így munka után otthon vagyok inkább. Jól megfogalmazta az 1#, mert előttem is elröpül az élet így...
tegnap 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Enis igy élek mar evek ota
tegnap 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így élek. Már a boltba se akarok menni.
tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én boltba szeretek menni nézelodni meg a minimális ember szukségletemet kielégíteni

Foleg karácsonykor

tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Olvastam a hikikomorikról, ők hasonlók, akik szinte a lakásukban élik le az életüket, és így érzik jól magukat, gyakori hogy home officeban dolgoznak, így még munka miatt sem érintkeznek sokat emberekkel."


Akkor most mi a kérdés? :D Megválaszoltad a kérdésed. Annyi ilyen ember van, hogy a japán nyelvben külön szó van rájuk. :D


Szóval természetesen vannak még ilyen emberek. És ha esetleg arra vagy kíváncsi, hogy ez baj-e: jól érzed magad így? Igen? Akkor nincs baj. Nem? Akkor változtass. De írtad, hogy neked így jó, tehát egyértelműen nincs itt baj. Amíg jól érzed magad és nem ártasz másoknak, addig azt csinálsz, amit szeretnél.

tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En is csak kényszerbol. Nincsenek barátok pasim sem.
tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Vannak, de sosem lehet olyan boldog és kielégítő, mint amit egy személyes jelenét tud adni.

A közös összenézések, nevetések, illatok, érintések, reakciók, beszélgetések nagyon feltöltőek.

tegnap 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
itt vagyok én. 3 hete nem léptem ki az ajtón.
tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek
tegnap 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!