Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le a vizsgadruk...

Hogyan küzdjem le a vizsgadrukkhoz hasonló állando görcseimet szorongásokat?

Figyelt kérdés

Az életemben neha olyan bajok vannak hogy pl ki akarnak tenni az elbèrletbol ha nem ujitom fel hataridőre, vagy ha megszunik a munkahelyem mit csinálok pánik, vagy zsarolnak fenyegetnek pl bantalmazo ex, vagy a kulfoldi bevallás meg ilyenek hataridokre, vagy nincs egy barátom aki bajban segitene, vagy nem tudom tanulni az angolt stb mert munka után hullakent rogyok össze es allandoan furdal a lelkiismeret hogy még mindig nem tanultam max pár napot, de szélsebesen repulnek el az évek!!!, állandoan azzal kelek fekszek hogy nem tartok sehol sőt! 3 évvel ezelott a korabbi 6 órás kevesebbet fizeto munkahelyemen valahogy vacsorára is volt penzem, ma 3 évvel kesobb a jobban fizeto munkahelyem mellett tele vagyok tartozasokkal és éhezés megy, pedig ugyanabban az alberletben vagyok, kocsim se lett semmi pluszkoltsegem nincs ma, ami ne lett volna 3 éve!


Az ideg szorongásaim aggodás ami nagyban hasonlo a vizsgadrukkhoz (gyomrom egyben van, néha remegek)totálisan allandósulni kezdenek.


Nyugtatók nem jok mert a mellekhatásuk agresszivitást depressziot öngyilkossági gondolatokat hoznak, de ez a tájékoztatójukon rajta is van. Pszichoszerekkel nem merek élni.

Vagy max elaltat aminek semmi értelme hogy "folyjon a nyálam", mert abbol se lesz nyelvtudas se, karrier se.


Pszichologus meg lesz.rja. nem is érti mi bajom van. Okos ügyes átlagon felüli intelligensnek tart, könyvei is vannak, nagynevű es kért tőlem belegyezest is mert még a könyvébe is idézni akar tőlem, nem is érti hogy tudom igy elb.szni az életem.

Úgy érzi magamnak csinálok szenvedést a semmiből.


Tanulok előadasokbol pl fókuszáljunk a potitívakra nem arra mit nem lehet hanem hogy miket lehet, hát arra fókuszálok..


Stb.


De ma végigremegtem a mostani hétvégém is. Görcsben vagyok szorongok félek aggódok. Ezek fizikai érzések is.

Hetkoznap a munka legalabb eltereli az agyam a saját életemrol.



szept. 29. 10:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Meg ez a senki nincs csak én. Nincs egy segitségem se, szülők barát semmi lelki vagy akármilyen támaszom sincs.

Allandó pánikban vagyok.

szept. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!