Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezt nem értem, olvasgatta...

Most ezt nem értem, olvasgattam itt a domináns nőkről, de most akkor a domináns nő egyenlő a nárcisztikus nővel?

Figyelt kérdés

Szóval tisztára ugyan azt a jellemzést írjátok mindkettőre.

Most akkor van különbség köztük vagy nincs?

Ha van akkor mi?



aug. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy nő domináns úgy is, hogy másik érdekeit figyelembe veszi, de ő az aki mondjuk előbb kezdeményez szexet tervezz programokat szóval szereti kézbe venni az irányítást. Aktívabb a közösségi életbe.

Aki nárcisztikus nő az nem veszi figyelembe a masik érdekeit maximum csak látszólagosan és általában a kapcsolat korai szakaszában. A fő célja az irányítás. Főként magával törődik és a saját érdekeivel van elfoglalva.

Míg egy domimnáns nővel jó esetben lehet komunikálni közös megegyezésre jutni addig egy nárcisztikus nem akar mást mint irányítani hogy minden az ő kedve szerint menjen

aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1

Akkor ha úgy nézzük a legdominánsabb nő a nárcisztikus nő?

aug. 5. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a nárcisztikus nem domináns szimplán tapló aki a másik érzéseit, érdekeit teljesen hidegenhagyja.

Ha úgy vesszük igen ő a dominánsabbik fél a kapcsolatban aki irányít.

De ezt ne ilyen szexesen képzeld el.

Egyébként szerintem mindig jobb egy domináns lány akinek nincs személyiségzavara és tudtok kommunikálni igányekről mint egy nárcisztikus akit legfőképp csak saját maga érdekli.

Amúgy ez téged miért érdekel?

aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A narcizmus egy szemelyisegzavar. Összetett, bonyolult.


Az, hogy valaki dominans, nem zavar.


Te itt osszemosol ket kukonbizo dolgot. Raadasul a szexben egy domina figyelembe veszi a partneret.


Olyan nincs, hogy a szexben valaki narcisztikus.

aug. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!