Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már nárcisztikussal dolgod?

Volt már nárcisztikussal dolgod?

Figyelt kérdés
A férjem nárcisztikus, kivancsi vagyok,hogy van e olyan,akinek szintén volt ilyen párkapcsolatban része és hogyan tudta kezelni.
júl. 16. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha valoban narcisztikus, csak egy megoldas van, de szerintem te is pontosan tudod. Tipli. Ha meg ez nem egyertelmu, akkor mar tul melyre csusztal a tarsfuggosegben, ez esetben pszichologus tud segiteni.
júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Kuka
júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Miért lett ma ekkora divat minden elől elfutni? Mint az első kettő javasolja...talán még kéne oldani a problémát, nem pedig menekülni.
júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

#3

A narcisztikustol csak menekulni erdemes. Orulj, hogy nem erted, miert, ezek szerint nincs ilyen tapasztalatod.

júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki ugy kezeli hogy ismeri már a férjét mikre igrik mik a gyenge pontjai meg mikre nyugszik le mikkel lehetbhogyan hatni rá mik a gyenge pontjai vagy gyengéi ami által orránál fogva vezethető adott bántalmazó pillanatában.

Az áldouatok profin megtanulnak túlélnk kijátszani a másikat menteni az irhájukat ha életben akarnak maradni.


De nem nárcikkal valo házasságra az hogy ismered a férjed és hogy mi neki jo meg mi provokálja meg mi nem és mikor nem tanácsos hozzászolni vagy mikor lehet kenyérre kenni stb, az alap.

júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

*mikre ugrik.


Aztán ha vakoban nárci arra rá is megy az egész.

júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalattal és szakértői tudással részben igazat adok a hármasnak. De eléggé nehéz helyzet és több tényezőtől függ. Mennyire hatalmasodott el, mi a kiváltó oka, lehet-e szembesíteni... Mindenképpen meg kell próbálni, de valakinél sajnos sikertelen. Páromnak mellékhatástól volt és még úgy is nehéz volt szembesíteni. Azután viszont helyrebillent és ez már 4 évvel ezelőtt történt. Persze ez azért más sztori, mert fizikai tényező lett kiiktatva. Kismillió oka lehet, aminek a többsége nem ilyen. Akár szakembert kell felkérni, de ahhoz kell az illető saját akarata is. Egyébként sokan negatív hozzáállással elfelejtik, hogy ő is csak áldozat és nem önmaga.
júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

A narcisztikus az egy bantalmazo. Bantalmazot mentegetni, hogy jajj szegeny, o is csak aldozat - az hatalmas csapda. Onnan csak egy lepes a "majd en megmentem", "majd kiattam megvaltozik"- gondolkodas, es hopp, el is cs_szted az eleted. Igy megy ez. Csak otthagyni erdemes, semmi mast. Es bocs, de hogy a te parodnak elmult.... hat oke, ha van ilyen, de 99,9%-nak, ha valoban narci ez nem mulik el csak ugy hopp. Terapiaval se igazan, bar oda eljutni ok pont nem szoktak.

júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kuka lenne, de

1. Közös gyerek van

2. Közös hitel

3. Szeretem..

júl. 17. 16:34
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Az 1-2. pont sajnalatos, jo szar helyzetbe raktad magad. De gyerekkel es hitelle is lehet valni.

A harmas pontodat pedig batran kerdojelezd meg. Tarsfuggo vagy. Menj terapiara.

júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!