Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Válás után hogyan kezeljem a...

Válás után hogyan kezeljem a nárcisztikus volt férjemet?

Figyelt kérdés
Mindenhol a No contactot javasolják.Van egy közös gyermekünk,a láthatások miatt ez megvalósíthatatlan.De továbbra is durva húzásai vannak, én meg egyre jobban tönkremegyek.
2017. júl. 17. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mik ezek a durva húzások?
2017. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Viberen tartjuk csak a kapcsolatot. Az írás megmarad! Jön, a kapuban átadom a gyereket, visszahozza, átveszem. Egy fél percnél tovább nem kell látni egymást.
2017. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom én is.Volt, hogy visszahozta hamarabb, cirkuszt csinált, mert a boltban voltam, nem álltam rögtön rendelkezésre,mert ő megunta a gyereket.Az én adataimmal beregisztrált valahova, ahonnan már többször hívtak telefonon.El is ismerte, hogy ő volt.Van, hogy fél órával előtte mondja le a láthatást.A közös ismerősöknek olyanokat hazudozik rólam, hogy kettéáll a fülem.A fiunkat is manipulálja.
2017. júl. 17. 17:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Az én adataimmal beregisztrált valahova, ahonnan már többször hívtak telefonon.El is ismerte, hogy ő volt" Hangfelvételt ilyenkor nem tudsz készíteni, vagy print screent? Bár nem tudom mennyit érne..
2017. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nekem csak a hétvégén jutott eszembe, egyelőre pénteken volt az utolsó ilyen hívás.
2017. júl. 17. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszélj az ügyvédeddel vagy keress ingyenes jogi tanácsadást!

A gyereket nem használhatja fegyvernek! Ilyenkor nem szabad mindent ráhagyni, állj kicsit a sarkadra! Tudom, hogy nem egyszerű, de muszáj lesz!

Valószínűleg gyermekpszichológus is kell, aki megállapítja, hogy tényleg ellened neveli a gyereket és káros rá a viselkedése. Utána csak felügyelet mellett látogathatja, nem viheti sehova.

Hamar le fog szólni erről a viselkedésről, amikor ő szégyenül meg.

2017. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ügyvédek ezt le..ják. Max. a gyámügyhöz fordulhatok.
2017. júl. 17. 18:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál voltunk, van írásos szakvélemény.
2017. júl. 17. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden olyan esetben, amely jogilag megfogható, a gyámügyhöz tudsz fordulni. A többit meg sajnos el kell viselni. Ahogy a gyerek nagyobb lesz, egyre kisebb szerepe lesz apukának, és egyre nagyobb a ti kettőtök kapcsolatának a gyerekkel.


Az én volt barátnőm is hasonló, és bár szakvélemény nincs az állapotáról, az tuti, hogy személyiségzavaros, mivel képes volt engem és szüleimet meggyanúsítani a lányom molesztálásával, és hazudni arról, hogy biztosított egy meg nem valósult láthatást. Nemsokára indul a védelembe vétel.

2017. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm, hogy írtál.Sok erőt!
2017. júl. 20. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!