Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én életemnek szerintetek...

Az én életemnek szerintetek van értelme? Ti ezt így meddig csinálnátok?

Figyelt kérdés

40 éves.

Soha nem volt tartós párkapcsolatom, már nem is akarok.

Az összes közeli rokonom már meghalt, vagy nem tartom a kapcsolatot.

Nincs egy barátom sem, de tényleg senki.

Az életem: munka, utána haza, döglés.

Jönnek elő a betegségek.

Nincs hobbim, semmi sem köt le.

Ha meghalnék, max a munkahelyen vennék észre, hogy nem mentem be.

Ha nem lenne munkám, hónapok múlva találnának rám a bűz miatt.

Ti így meddig élnétek?

60 éves koromig akartam, de érzem, nem lesz erőm addig.


okt. 6. 15:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen emberekkel teszi a legnagyobb csodát az edzés.
okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Minek? Soha nem állt fel nőkre a farkam (nem, pasikra sem).
okt. 6. 16:13
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ezt megkérdezem, de mire állt fel akkor?
okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok akiknek nincs ertelme élni mégis ugy kapaszkodnak abba a tyuksz.ros életukbe ha betegek is hogy látni is rossz.


De en ez alatt az önző embereket értem pl.

okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nagyon semmire.
okt. 6. 16:15
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aszexuális lehetsz. Hát barátom nem vagy egy könnyű dió!
okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

Menj el masszázsra rosszányokról!

Visszaadja az életkedved!

okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%
Az élet nem fog odamenni hozzád, neked kell az élethez. Csinálni kell dolgokat, élni! Első körben egy pszichológushoz. Döntsd el, hogy rossz-e ez így vagy sem. Ha nem, akkor minek írtál ki kérdést? Ha igen, akkor neked kell keresni a programokat, aktivitásokat, mert senki más nem tudja helyetted megtenni.
okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
59%

Az életnek nem a párkapcsolat vagy a barátok az értelme. Ezek jó dolog, ha vannak, de erős sarkítás lenne, hogy egy relatíve magányosabb, párkapcsolat nélküli ember életének ne lenne értelme.


Anno régen, még a nagy online világ és az internet kora előtti időben azt javasolták az embernek, hogy minél több könyvet olvasson el. Ez meg tudja nyitni az ember érdeklődését és előbb utóbb magunkra ismerünk, vagy megtaláljuk az, ami érdekel bennünket.


Ráadásul egy könyvtárba való beiratkozás és a könyvkölcsönzés nem drága mulatság, nem kell sokezer forintokért megvenni őket. Lehet, hogy érdemes lenne akár regényeket, akár ismeretterjesztő műveket olvasni.


Vagy ha anyagilag belefér, utazni, világot látni. Kinézel egy közelebbi európai várost, néha egész olcsón egy nap alatt megfordulhatsz. Voltam én pl így Rómában, hogy reggel mentem, este jöttem. De akár belföldön egy kirándulóhelyre elvonulsz egyedül. Meditálsz az erdőben. Annyi mindent fel fog hozni.


Apropó! Érdemes ZEN-t gyakorolni, meditálni, pucolja a káros gondolatot.

okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

18. De nem érdekelnek a programok! Szerinted nem mennék, ha érdekelne? A kérdés meg arról szólt, hogy ti így meddig élnétek?

Mert mindig azt mondják, hogy öregkorban a cél már segíteni az unokakat, családot, nyugdíjas korban utazgatni az asszonnyal. Na nyilván itt semmi ilyen nem lesz.

okt. 6. 16:25
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!