Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én életemnek szerintetek...

Az én életemnek szerintetek van értelme? Ti ezt így meddig csinálnátok?

Figyelt kérdés

40 éves.

Soha nem volt tartós párkapcsolatom, már nem is akarok.

Az összes közeli rokonom már meghalt, vagy nem tartom a kapcsolatot.

Nincs egy barátom sem, de tényleg senki.

Az életem: munka, utána haza, döglés.

Jönnek elő a betegségek.

Nincs hobbim, semmi sem köt le.

Ha meghalnék, max a munkahelyen vennék észre, hogy nem mentem be.

Ha nem lenne munkám, hónapok múlva találnának rám a bűz miatt.

Ti így meddig élnétek?

60 éves koromig akartam, de érzem, nem lesz erőm addig.


okt. 6. 15:57
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Még a városból se mozdultam ki soha, nemhogy az országból. Sőt igazság szerint a ,akasból se nagyon. Nincs kedvem. Amihez meg nincs kedvem, miért csináljam?
okt. 6. 16:27
 22/40 A kérdező kommentje:
Az olvasást 2 oldal után megunom, lecsukódi, a szemem és elalszom.
okt. 6. 16:29
 23/40 A kérdező kommentje:
Szóval már nyilván nem fogok megváltozni, a kérdés az volt h ti meddig élnétek így?
okt. 6. 16:30
 24/40 anonim ***** válasza:
77%

Gyanakszom, hogy depresszió is állhat a háttérben. Még egy próbálkozásom van számodra: ez aztán nem kerül semmibe és ha belealszol, az sem baj.

A youtubeon keress olyat, hogy meditációs zene, energetikai tisztítás, gyógyító, stb stb stb, rengeteg van. Ha uncsi délutánod van otthon és heverészel, akkor tegyél be egy ilyet és arra relaxálj, pihizz, aludj bele bártan. Ez az, ami nem garancia, hogy segít, de egyfelől az garantált, hogy ártani nem tud, illetve az is jó oldala, hogy SEMMIFÉLE ERŐFESZÍTÉST NEM IGÉNYEL!


Más, ha csak arra irányul a kérdésed, hogy ilyen nihil élet mellett meddig élhetsz, hát elvben akármeddig, ez, amiben vagy most, nem feltétlen rövidíti meg az életedet.

okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
72%
Én SEMEDDIG SEM élnék így. És eddig sem éltem volna. Ez nem élet.
okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
18%

Nem látom értelmét az életednek. De én a létezésnek sem látom az értelmét, így az én életemnek sem.

Csak referenciaként: 25 éves vagyok, soha nem volt még egy közeledésem sem nővel, rokonaim gyűlölnek, barátom nekem sincs. Az életem nekem is kb. csak a munka és döglés kombinációja volt amíg dolgoztam, most már hardcore munka- és tanulásgyűlölő vagyok. 2 hónap múlva hajléktalan leszek mert nem tudom fizetni a lakbért. Csomó betegségem van, vesekő és súlyos elhízottság, de nem tudom leszázalékoltatni magam. Önsorsrontó hobbim van 10 éve, streamer és youtuber akarok lenni olyan tartalommal ami a lőtéri kutyát sem érdekli, ezért a tanulás kárára mindig ezeket csináltam és ha nem döglöttem munka után akkor ezt csináltam a minimális erőmmel. Ha meghalnék, senki nem gyászolna. Nem tervezek pár hétnél tovább élni. Nem akarok dolgozni.

okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

"Mindig azt mondják." Mert te mindig azt véled hallani. Valójában nem mondják. A célodat saját magad határozod meg.

Ha nincs kedved semmihez, menj pszichológushoz (az ő javaslata alapján esetleg pszichiáterhez), mert depressziós vagy. Nem kizárt, hogy gyógyszer segít megmozdulni. Ne erőszakoskodj velünk a Mi meddig élnénk így? kérdéssel, nem fogjuk azt mondani neked, hogy legyél öngyilkos. Azt szeretnéd hallani? Azt próbáljuk itt magyarázni, hogy hogyan éljél úgy, hogy ne így kelljen! Ha nem érdekelnek a programok, akkor is elmész. És rájössz, hogy valójában sokkal jobb, mint otthon ülni.

okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Dehogy jobb! Szerinted nem próbáltam? Elmentem pl. moziba, és alig vártam, hogy vége legyen és mehessek haza. Vagy volt munkahelyi csapatépítő. Én voltam az első aki lelépett, annyira szarul éreztem magam.
okt. 6. 16:44
 29/40 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek kérdezővel, nem jobb. Hónapokig erőltettem magam, hogy bulikba, túrázni, szociális eseményekre járjak. Konkrétan folyamatosan elkapott a rosszullét mert annyira rosszul éreztem magam. Nem mindenki élvezi a nagytársasági létet.
okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
65%
Legalább jó filmet néztél meg vagy azt, amit épp adtak? Mert egy jó film, pl krimi mindenképp szórakoztat. A csapatépítőn senki nem várja, hogy jól érezd magad, az nem mérvadó. Menj kondizni, uszodába, kirándulni (vannak túrakörök is), nézd meg a klubokat a művházban, pl fotó, sakk, iratkozz be valami képzésre. És menj pszichológushoz, mert a depressziódat kezelni kell.
okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!