Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézne ki álmaid 1 hetes...

Hogy nézne ki álmaid 1 hetes utazása?

Figyelt kérdés
költségektől függetlenül

ma 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
föld körüli utazás 1 hét alatt. Ez most az álom
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Az én egy hetes álomutazás úgy nézne ki, hogy minimum egy hónapig tartana.😂
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

úgy h nem egy hét hanem legalább 2 v 3

de nincs hozzá kedvem egyedül, pedig minden adott rá

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Álmaiam utazása, nem 1 hétig tartana, minimum 1 hónap!
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas reggelivel, teraszos kávézással, délelőtt túrázással/városnézéssel, helyi termelők/ kereskedők meglátogatásával, minden helyi étel megkóstolásával, aztán délután pihi a tengerparton, vagy mindegy, hol, este megint nagy séta, lefekvés előtt masszázs, vagy úszkálás. Sokáig olvasás teljes csendben. És ne legyen több, mint 30 fok. És interaktív múzeum is jöhet jó sok.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Barátokkal es a szerelmemmel es boldogságban. Zene a kocsiban bomolva megállva utkozben csínytevések röhögések találkozni a cseh haverokkal is, állando bandázások stb.


Valahogy igy.

Álmodik a nyomor. Még pasim sincs barátaim sincsenek..

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csehek vannak?
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anno kulfoldon éltem németo ban. Passau kornyeke kb. Es átmászkáltunk az orosz spanokkal a csehekhez is.

Ment állandoan a hülyülés meg szerelem meg minden.


De bhazajottem. Se barátom pasim sincs se barátok se semmim senkim nincs!

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kint meg csaladom se volt aki bajban segitene. Megesett hogy 2 munka kozt nem volt hol laknom egy román fogadott be. (Az a jószivű komolyan rendes tipus, szerintem plátói szerelme is vagyok)

Es sok olyan miatt hogy senkire nem szamithatok se anyám se apám kint de se rokonom se senkim, az oroszok meg eltartani nem fognak...

Igy biztonságosabbnak láttam itthon lenni mert itt kenem vágom ha nem dolgozom mit tegyek van olcso szinte ingyen alberletem is meg stb


Kint meg a teljes magamra hagyatittság mint vmi kóbor kivert kutya abba lelkileg tonkrementem

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De itthon meg baratok nincsenek meg ezek. Pasim se.

Itt meg ebbe megyek tonkre🤣

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!