Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi miért néz "oda" ha...

Egy férfi miért néz "oda" ha meglát egy nőt?

Figyelt kérdés
Ma álltam az utcán, és elment mellettem egy férfi, és először rám nézett az arcomra, majd "oda" lenézett, tehát értitek a pu*cimhoz pillantott. Ezt miert csinálhatta?

ma 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
A tevepatádat nézte. Akit ez zavar, az nem hord cicanadrágot.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem volt tevepata, direkt leellenőríztem miután elment 🤣
ma 11:23
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

A macsekgatyó szorosan rátapad az ember testére - annak vonalait szorosan követve.

Nem hibáztatom a nőket azért, mert ezt teszik, - szívük joga, - de ha ezt követően megbámulja akármelyik férfi a testüket, - mert ekkor lényegében csak vizuálisan nem meztelenek az utcán, - akkor nincs min tátogniuk! Viselje a következményeit, aki nem idegenkedik attól, hogy így provokálja a férfiakat!

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a tevepatadat nezte. Vagy ha nem volt, ezek a cicanacik akkor is altalaban olyan feszülősek hogy kb kiadjak teljesen az egesz p*nad körvonalat. Sokszor latni ilyen nőket, egyszerűen oda vonzza a tekintetet, nőkent en is oda szoktam nezni ilyenkor es megallapitom hogy rendkivül közönseges latvany. De nyugi ez a pasi biztosan nem ezt gondolta hogy közönseges.
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. Hát énis megnézem nőként azt hogy van e tevepata, és 10bol 8nak egyáltalán nincs. Sokszor gondolkozom rajta hogy ezt mivel érik el? Nekem csak ebben az egy cicanadrágban nincs, a többiben van, így azokat csak hosszú pólóval veszem fel, mert elég ciki A tevepata. Amúgy hirtelen nézett az arcomra a csávó amikor kilépett az ajtón, utána egyből oda nézett, tehát nem tudhatta hogy milyen nadrág van rajtam
ma 13:36
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanuljátok már meg, hogy a cicagatya nem nadrág.l? Nőként még én is megnézem a cicagatyásokat, mert vmiért nekem olyan érzésem van, mintha alsóneműben lenne- persze, hogy nem tudok nem odanézni. De sokan így vannak vele. Tevepata meg társai...
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!