Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változtak meg az ismerke...

Miért változtak meg az ismerkedési szokások?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy régebben a pasinak kellett udvarolni, kezdeményezni a lányoknál, most meg a csajok másznak rá a pasikra. Mi az oka?

ma 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Egyes pasik gyávabbak, egyes nők merészebbek lettek. A nemek felcserélődtek sokesetben.
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, kicsit offtopic a vége, de én nem ezt látom. Még mindig a férfinek kell megtenni az első lépést. Vagy teljesen vak vagyok, netalán álmodom és a valóságban az van, amit te írtál.


Ha utóbbi, igazán rám is rámmászhatnának már a lányok!

ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Változik a világ, változik ez is. Sajnos.

Persze vannak még a hagyományos értékrend szerint élő emberek, ki is fognak ugyan halni, mert ugye ez már nem menő 🤔

ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell aggódnod a pasik manapság is ugyanúgy rámásznak a csajokra mint régen, max annyi változott, hogy a csajok is flörtölnek azokkal a pasikkal, akik tetszenek nekik. De annak akit ez zavar, annak nem tudom hogy mi baja van; vagy retard, vagy bűn ronda, mert ez egy pozitív dolog.


Sőt, igazából sztem még az is hülyeség, hogy régen full passzívak voltak a nők. Van egy népszokásos könyvem aminek a 70%a arról szól, hogy milyen népi szokásaik és mágikus rituáléik voltak a lányoknak, hogy fel tudják szedni pont azt a pasit, aki kell nekik. Inkább az lenne a fura, ha nem lennének vágyai a nőknek, nem? Vagy nem tudom, lehet valakinek az jön be.

ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!