Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassan meg a...

VielBa kérdése:

Hogyan változtassan meg a személyiségemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy extra görcsölős tudok lenni ha olyan emberek társaságaban vagyok akiket nem ismerek. És nem ez az egyetlen probléma velem, valahogy képtelen vagyok beilleszkedni velem egy korúak közösségébe, sosem találok velük közös pontot. Szeretnék vonzó személyiséget kialakítani, hogyan kéne változnom?

máj. 30. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás mértékétől függ, de szerintem minél több ilyen helyzetbe kerülsz és kilépsz a komfortzónádból minden nap akár többször is, akkor egy idő után sokkal jobban fogod bírni és a szorongás majdnem 100%-osan megszűnik. Nem vagyok pszichológus sajnos, de nekem ez bevált. Én is hasonló helyzetben voltam mint te.
máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabor49 ***** válasza:
0%
menj pszichiaterhez
máj. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!