Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pszichés probléma...

Milyen pszichés probléma az,amikor időnként semmi extra dolgokban döntésképtelen vagyok és napokig nem tudom,mit válasszak egy helyzetben? Nagyon gáz..

Figyelt kérdés

Példa: holnap mennénk egy szervezett túrára anyukámmal, és képtelen vagyok dönteni hogy menjek-e vagy nem így,hogy esik napok óta az eső (nem nehéz útvonal, csak nincs vízálló túracipőm). Vidékre kéne vonatoznom ma és vasárnap reggel jönnék vissza, emiatt sincs most sok kedvem.

Na de amit szégyellek már én is: konkrétan 3 napja nem tudok dönteni, hogy menjek-e vagy nem,itt tipródom mint egy hülye.

És időnként van ilyen nálam,nem nagy dolgok esetében.

Ez mitől van?



ma 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem pszichés probléma, egyszerűen ilyen döntésképtelen vagy.

Egyébként nem értem, nincs vízálló cipőd, akkor miért nem egyértelmű számodra, hogy akkor nem mész a túrára? 3 napja ezen gondolkozol? Ennyi idő alatt vehettél volna már egy vízálló túracipőt.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, vehettem volna csak sok kiadásom van ebben a 2 hónapban,és amiket láttam meg méret is volt, azok 30-35.000 Ft-nál kezdődtek (Decathlon).
ma 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Tehát akkor mi következik ebből? Nincs vízálló cipő, nincs túra. Probléma megoldva. Ennyi. Lépj tovább.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
ui.: Vagy gyáva vagy anyukádnak nemet mondani?
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva,csak rosszul érzem magam,hogyha lemondom:/ De tudja hogy nem biztos,hogy megyek.
ma 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekkori neveltetes.

Ez olyan ha egy kisgyereket pl öltöztetnek, azt se mondhatja meg, hogy a macis pólót akarja felvenni, vagy a piros vagy a kék zoknit, akkor egyszeruen nincs döntésekre nevelve sem.

Igy az ki sem alakul a személyiségbe, csak vmi alap tapad rá a korral.

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azokból a tinikből lesz ilyen felnőtt, akiktől otthon az "én házamban" kezdetű mondatokkal minden autonómiát megvontak a szülei, és egyszerűen nem alakult ki benne az önállóság és a felelősségvállalás képessége.
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az az érdekes nem volt ilyen...18 évesen költöztem el egyetem miatt otthonról azóta is máshol élek..Voltak szabályok kiskoromban persze de pl általános iskolát meg gimnáziumot, egyetemi szakot is én választottam nem szóltak bele. Öltözködés detto,mindig ellent mondtam arra,amit anyukám akart hogy felvegyen úgyhogy elég korán én választottam ki azt is😅

Ezért sem értem miért lettem ilyen szorongó..

ma 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Pont a vár alja hiányzik. Ami stabillá tenne, hogy ne dőlj össze.

Ez pedig az önbizalom és a felelősségvállalás. De nyugi, az emberek 90%-ából hiányzik.

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan programot kell valasztani,ahova akkor is elmesz,ha megfazol miatta vagy megbetegszel. Azt kell erezned,h barmiaron benne vagy.
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!