Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyat, hogy a...

Éreztetek már olyat, hogy a régebbi önmagatok kinevetné a mostanit?

Figyelt kérdés
Sajnos én jó pár éve nem vagyok már önmagam . Szembe mentem a sajàt elveimmel, életfelfogásommal. És fogalmam sincs hogyan csinálhatnám vissza. Amikor még tudtam, hogy mi lenne a helyes megoldás , akkor nem tettem semmit, mire elkezdtem tenni ellene, egyszercsak elfelejtettem hogy ki vagyok valójában .

okt. 3. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Foglalkozz egy kicsit a külvilággal, barátokkal, családtagokkal, bárkivel, akinek egy mosoly is nagy ajándék lenne. Szerezz mosollyal örömet másoknak.

Ha nem magaddal foglalkozol, megtalálod önmagad. És akkor már elég erős és tapasztalt leszel ahhoz, hogy elemezgesd magad, továbbfejlődj.

okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva, volt pár hülyeség, amit ma már nem úgy csinálnék, de a jelenemre kihat. De ez van, a múltatcnemcleet megváltoztatni.
okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!